VistaCreate 2024 online

VistaCreate

VistaCreate (dawniej Crello) to narzędzie do projektowania graficznego online, które umożliwia każdemu szybkie tworzenie treści do mediów społecznościowych, na blogi, do marketingu, reklamy i innych celów bez profesjonalnych umiejętności projektowania. Jest tutaj 50 000 gotowych statycznych i animowanych szablonów, które są aktualizowane co tydzień, umożliwiając łatwe tworzenie pięknych projektów. Twórz zawartość od podstaw w kilka kliknięć, korzystając z wielu funkcji i obiektów projektu. VistaCreate ma wszystko, czego twórcy, przedsiębiorcy, menedżerowie mediów społecznościowych i projektanci mogą potrzebować, aby tworzyć olśniewające treści statyczne lub animowane.

W VistaCreate możesz tworzyć wszystko, od treści do mediów społecznościowych po grafikę do druku. Twórz projekty od zera, używając niestandardowych wymiarów lub zacznij projektować znacznie szybciej, korzystając z ponad 70 formatów projektów.

Każdy z projektów i każda funkcja posiada na stronie internetowej opis, jak postępować przy tworzeniu projektu i często zadawane pytania (w języku polskim).

Odkryj niesamowite rzeczy, jakie możesz zrobić dzięki różnym funkcjom VistaCreate:
 • EDYCJA ZDJĘĆ
  Usuń tło – Usuń tło z dowolnego obrazu lub zmień je w przezroczystość w kilka sekund. Przekształć swoje pomysły w wyjątkowe wizualizacje dzięki łatwej w użyciu gumce tła.
  Zestaw marki – Dodaj swoje czcionki, palety kolorów i logo do zestawu marki i miej do nich łatwy dostęp w dowolnym momencie, gdy chcesz oznaczyć swoje treści. Twórz unikalne, markowe projekty.
  Dodaj ramkę do zdjęcia – Dzięki różnym ramkom w bibliotece możesz stworzyć post, relację Insta, reklamę lub kartkę do wydrukowania – wszystko ładne i schludne.
  Dodaj dymek mowy do zdjęcia – Dzięki dymkom mowy postacie mogą mówić. Dodaj charakter, humor i emocje do swoich projektów.
  Dodaj tekst do zdjęcia – Dodaj mocy swojemu przekazowi, bez względu na to, co masz do powiedzenia i łatwo dodaj tekst do zdjęć.
  Odwróć obrazy – W sekundę odwróć zdjęcie, aby szybko i wydajnie edytować wydruk, zbalansować projekt lub uzyskać symetrię.
  Obróć obrazy – Obróć zdjęcie w dowolnej chwili za pomocą skrótów klawiszowych lub zestawu przycisków na panelu edycji.
  Filtry zdjęć – Błyskawicznie zastosuj piękne filtry do swoich zdjęć. Jest wiele głównych filtrów fotograficznych, od eleganckiego czarno-białego, po świąteczny czy efekt energetyczny.
  Zmień rozmiar obrazów – Stworzyłeś idealny projekt, ale zauważyłeś, że jego rozmiar jest nieprawidłowy? Masz możliwość na zmianę rozmiaru zdjęć lub nawet całego projektu poprzez kilka kliknięć.
  Przejrzystość i warstwy – Ustaw przeźroczystość obrazów, żeby uprościć projekt i przekazać wiele wiadomości w jednej, to tylko jedno kliknięcie.
  Rozmycie – Kiedy używasz zdjęcia jako tła w swoim projekcie, rozmyj je trochę, żeby wyróżnić elementy z przodu.
  Kadrowanie obrazów – Chcesz tylko mały fragment zdjęcia? Przytniesz je.
 • OBIEKTY PROJEKTU
  Kształty – Możesz używać kształtów, jako półprzezroczystych masek do podkreślenia tekstu. Albo zmień je w małe dekoracje w stylu Memphis.
  Naklejki – Dodaj do swoich projektów słodkie naklejki tematyczne i zaznacz konkretne święta lub okazje. Baw się z pakietem Hide The Pain Harold.
  Ikony – Ikony nie wymagają tłumaczenia, a przemawiają do wszystkich. W VistaCreate możesz tworzyć własne ikony lub korzystać z tych, które mamy.
  Etykiety – Przygotuj wyjątkową etykietę korzystając z różnorodnych, pięknych gotowych szablonów. Nadaj dowolnemu produktowi rozpoznawalny, designerski wygląd bez względu na to, czy jest on przeznaczony do sprzedaży, czy też użytku osobistego.
 • ANIMACJA
  Zmień rozmiar wideo – Zmiany rozmiaru wideo można u nas zrobić bez trudu, bo wiemy, jak denerwujące mogą być dodatkowe kroki, gdy chcesz tylko kliknąć i mieć gotowe.
  Efekty animowane – Animuj dowolny element na obszarze roboczym. Ułóż naklejki na obszarze roboczym, a potem niech ich kształty powiększają się i zmniejszają w różnym tempie.
  Animowane logo – Loga mogą być niesamowite, a animowane loga są jeszcze lepsze. Przyciągają uwagę, są wyrafinowane, po prostu są fajniejsze.
  Przytnij wideo – NIE dla skomplikowanego oprogramowania. Wystarczy przesłać swój film i błyskawicznie go przyciąć lub skorzystać z ogromnej biblioteki klipów wideo HD.
 • AUDIO
  Dodaj muzykę do zdjęć – Dodaj muzykę do dowolnego obrazu, animacji lub wideo MP4 w kilka minut w nieskomplikowanym interfejsie. Korzystaj z tysięcy utworów z wbudowanej biblioteki multimediów lub prześlij własne.
  Dodaj dźwięk do wideo – Dodaj dźwięk do swojego wideo w kilka sekund. Prześlij własny utwór lub przejrzyj ogromną kolekcję licencjonowanych utworów VistaCreate i wybierz odpowiednią muzykę do swojego projektu.

VistaCreate udostępnia następujące plany: Starter i Pro.
Plan Starter (trzeba się zarejestrować) zawiera: ponad 50 000 szablonów projektów ; ponad 1 mln kreatywnych zasobów ; zestawy marki z kolorami, logo i czcionkami ; funkcja usuwania tła ; darmowe czcionki, muzyka, animacje, tła i obiekty ; 10 GB miejsca na pliki i projekty.
W subskrypcji VistaCreate Pro masz dostęp do wszystkich korzyści subskrypcji Starter oraz dodatkowych kreatywnych zasobów i funkcji. Odblokuj ponad 50 mln kreatywnych zasobów do swoich projektów i zrealizuj wszystkie swoje pomysły. VistaCreate Pro daje Ci dostęp do edycji zespołowej, dzięki czemu możesz tworzyć treści wizualne do użytku biznesowego lub osobistego razem ze znajomymi. Możesz także tworzyć wiele zestawów marki, aby projektować szybciej. Uaktualnij swój plan do wersji Pro, rozwijaj swoją firmę i skutecznie buduj obecność w Internecie dzięki projektom na poziomie studyjnym.

PORADNIKI I INSTRUKCJE: Zaczynamy ; Tworzenie i edycja w VistaCreate ; Nawigacja w witrynie i zasoby wizualne ; Ceny, rozliczenia i licencjonowanie ; VistaCreate Mobile ; Pomoc przy wydrukowaniu Twoich projektów ; Tutoriale

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages online: Czech, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Spanish (Mexico), Turkish, Ukrainian.

You may also like...