Vivaldi Webmail 2024 online

Cechy Vivaldi Webmail:

Vivaldi Webmail to ujednolicona skrzynka odbiorcza w Twojej przeglądarce internetowej Vivaldi, której serwer pocztowy znajduje się w Islandii. Oferuje również funkcje kontaktów, kalendarza i czytnika kanałów. Ma na celu rozwiązanie problemu posiadania wielu kont pocztowych i dużej ilości poczty. Użyj go do zarządzania wiadomościami e-mail z wielu kont, list wysyłkowych i kanałów w jednej skrzynce odbiorczej. Wszystkie Twoje konta będą w jednym miejscu dzięki obsłudze IMAP i POP3, możesz zintegrować niemal każdego dostawcę poczty e-mail, np. Gmail, iCloud, Fastmail czy Outlook.

Poczta Vivaldi Mail oferuje również możliwość wyszukiwania, zarządzanie folderami, 5 GB pojemności, 20 MB maksymalnego rozmiaru załącznika, samouczący się filtr antyspamowy, synchronizację DAV, itp.

Oto dlaczego będziesz chciał się zarejestrować: za pomocą konta Vivaldi możesz synchronizować dane przeglądarki Vivaldi, uczestniczyć w dyskusjach na forum, uzyskać bezpłatne konto poczty internetowej (NazwaUzytkownika@vivaldi.net) i prowadzić własnego bloga na Vivaldi.net (NazwaUzytkownika.vivaldi.net).

Przed skorzystaniem z poczty internetowej Vivaldi i platformy do blogowania poproszeni będziemy o zweryfikowanie numeru telefonu. To wszystko.

Vivaldi Webmail: – rozbudowany klient poczty e-mail wbudowany w Twoją przeglądarkę Vivaldi

Cechy Vivaldi Webmail:
 • Baza danych
  Baza danych wszystkich Twoich wiadomości, etykiet, filtrów, wyszukiwania jest utrzymywana przez Vivaldi i jest podstawą naszego potężnego klienta poczty e-mail. Poczta ze wszystkich Twoich kont jest indeksowana, więc można ją przeszukiwać w trybie offline.
 • Korzyści z przeglądania
  Posiadanie klienta poczty wbudowanego w przeglądarkę ma sens. Twórz wiadomości w nowych kartach, otwieraj wiele wiadomości i zarządzaj nimi z łatwością, korzystając z rozbudowanych funkcji kart Vivaldi.
 • Nieprzejrzane i nieprzeczytane
  Obok folderów w Vivaldi Mail znajdują się dwa liczniki. Zupełnie nowe e-maile, których nigdy wcześniej nie widziano, nazywane są nieprzejrzanymi. Wiadomości e-mail, które widziałeś, ale którymi jeszcze się nie zająłeś to wiadomości nieprzeczytane.
 • Sprytniejsza nawigacja
  Korzystaj z konfigurowalnych skrótów klawiszowych, aby szybciej pracować z pocztą e-mail. Użyj przycisków Wstecz/Dalej, aby przejść przez „historię” i widoki podczas pracy.
 • Wbudowany czytnik kanałów
  Nowe elementy kanałów z czytnika kanałów Vivaldi wyświetlają się podobnie jak inne wiadomości w interfejsie poczty. Możesz je przeszukiwać, filtrować, a nawet odpowiadać autorom, jeśli podali swoje dane.
 • Włącz przełącznik
  W górnej części każdego widoku znajduje się zestaw przełączników. Jednym kliknięciem możesz ukryć lub pokazać przeczytane wiadomości e-mail, a także wiadomości z list wysyłkowych, niestandardowych folderów, kanałów, śmieci i elementów usuniętych.
 • Zapisane wyszukiwania
  Wyszukiwania można zapisywać jako filtry. Nie ma potrzeby wymyślania koła na nowo za każdym razem.
 • Stań w kolejce
  Kolejkuj wiadomości w skrzynce nadawczej i wysyłaj je zbiorczo, gdy będziesz gotowy.
 • Zarządzaj wydarzeniami
  Bezproblemowo wysyłaj i odbieraj zaproszenia na wydarzenia za pomocą kalendarza Vivaldi.
 • Myśl poza schematem
  Pojedyncza wiadomość może pojawić się w dowolnej liczbie „folderów” lub widoków. Nie trać czasu na przechodzenie z folderu do folderu. Zamiast tego skup się na tworzeniu widoków, które pokazują ważne wiadomości.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit ; XP/Vista – 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Afrikaans, Albanian, Basque, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Esperanto, Estonian, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malay, Norwegian (Bokmal), Norwegian (Nynorsk), Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese & other.

You may also like...