WifiInfoView 2.77 portable

WifiInfoView

WifiInfoView skanuje sieci bezprzewodowe w naszej okolicy i wyświetla szczegółowe informacje o nich, w tym: nazwę sieci (SSID), adres MAC, typ PHY (802.11g lub 802.11n), RSSI, jakość sygnału, częstotliwość, numer kanału, prędkość maksymalną, nazwę firmy, nazwę i model routera (tylko dla routerów, które udostępniają te informacje) i więcej …
Po wybraniu sieci bezprzewodowej w górnym panelu tego narzędzia, niższy panel wyświetla elementy informacyjne Wi-Fi otrzymane z tego urządzenia w formacie szesnastkowym. Narzędzie ma również tryb podsumowanie, który wyświetla podsumowanie wszystkich wykrytych sieci bezprzewodowych pogrupowanych według numeru kanału, firmy produkującej router, rodzaj PHY lub maksymalną prędkość.

Program nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. W celu rozpoczęcia korzystania z programu wystarczy uruchomić plik wykonywalny – WifiInfoView.exe. Po uruchomieniu WifiInfoView, lista wykrytych sieci bezprzewodowych w okolicy jest wyświetlany na górnym panelu i jest aktualizowana na bieżąco. Można zmienić częstotliwość aktualizacji w menu programu.

Windows XP nie jest obsługiwany, ponieważ WifiInfoView jest oparty na nowym API Wi-Fi, które nie istnieje w systemie Windows XP. Jeśli chcemy uzyskać informacje o sieci bezprzewodowej w systemie Windows XP można użyć programu WirelessNetView

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Po rozpakowaniu plik z językiem wrzucamy do folderu z programem

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...