Proton VPN 5.0.93.2 online

Proton VPN

Proton VPN to szybka, szwajcarska usługa VPN (Virtual Private Network – wirtualna sieć prywatna), która chroni Twoją prywatność. Jedyna na świecie bezpieczna usługa VPN wspierana przez społeczność. Chroń siebie online.
Kiedy używasz usługi do przeglądania Internetu, Twoje połączenie sieciowe jest zaszyfrowane. Dzięki przekierowaniu połączenia przez zaszyfrowane tunele, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa Proton VPN zapewniają, że osoba atakująca nie będzie mogła podsłuchiwać Twojego połączenia. Pozwala to także na dostęp do stron internetowych, które mogą być zablokowane w Twoim kraju.

Proton VPN posiada setki bezpiecznych serwerów VPN na całym świecie, wliczając w to kilka darmowych serwerów. Dzięki temu zawsze istnieje pobliski serwer o dużej przepustowości, bez względu na to, skąd się łączysz, zapewniając połączenie VPN o niskim opóźnieniu dla najlepszej wydajności.

Dlaczego warto używać usługi Proton VPN:
 • Bezpieczeństwo
  Bezpieczna usługa VPN przesyła Twój ruch sieciowy przez szyfrowany tunel VPN, dzięki czemu Twoje hasła i poufne dane pozostają bezpieczne, nawet w publicznych lub niezaufanych sieciach internetowych.
 • Prywatność
  Zachowaj prywatność swojej historii przeglądania. Szwajcarski dostawca usługi VPN nie rejestruje aktywności użytkowników, ani nie udostępnia tych danych stronom trzecim i pozwala na korzystanie z Internetu bez inwigilacji.
 • Wolność
  Chroni dziennikarzy i aktywistów korzystających z poczty Proton Mail przełamując bariery cenzury internetowej, zapewniając dostęp do dowolnych stron internetowych lub treści.
 • Darmowy VPN
  Firma Proton AG uważa, że prywatność i bezpieczeństwo są podstawowymi prawami człowieka, dlatego dostarcza również ogólnodostępną darmową wersję usługi Proton VPN. Nie wyświetla reklam i nie sprzedaje potajemnie Twojej historii przeglądania. Plan Proton VPN Free jest finansowany przez użytkowników płatnych wersji usługi Proton VPN. Jeśli chciałbyś wesprzeć prywatność w sieci, rozważ ulepszenie do płatnego planu, aby uzyskać szybsze połączenia i dostęp do większej ilości funkcji.
 • Łatwy w użyciu
  Najlepsze narzędzia bezpieczeństwa na świecie ochronią Cię tylko wtedy, gdy będą używane prawidłowo i konsekwentnie. Interfejs aplikacji Proton VPN jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu możesz być chroniony bez przeszkód każdego dnia.
 • Wysoka prędkość usługi VPN
  Sieć serwerów 10 GB/s w połączeniu z unikalną technologią VPN Accelerator może zwiększyć prędkość połączenia do 400%. Zaawansowany algorytm kontroli przepływu protokołu TCP zapewnia niezrównaną wydajność i stabilność połączenia.
 • Streamuj gdziekolwiek jesteś
  Odblokowuje wiele popularnych usług online, umożliwiając dostęp do ulubionych usług streamingu z dowolnego miejsca na świecie, jakbyś był w domu. Szybka sieć serwerów i unikalna technologia VPN Accelerator zapewniają płynne i stabilne połączenie.
 • Wsparcie dla wielu systemów operacyjnych
  Usługa Proton VPN jest dostępna na wszystkich urządzeniach, włączając w to komputery PC, Mac, telefony i routery. Bezpieczne połączenie internetowe, któremu można zaufać, jest niezbędne do zachowania prywatności zarówno na laptopie w domu, urządzeniu mobilnym w podróży, czy stacji roboczej w biurze. Proton VPN posiada natywne aplikacje na systemy operacyjne Windows, macOS, Linux, Chromebook, Android, Android TV i iOS / iPadOS.

Plan Free: Ponad 100 serwerów w 3 krajach (US, NL, JP), umiarkowana prędkość VPN, 1 połączenie VPN, polityka braku przechowywania logów.
Plan Plus (płatny): Ponad 1700 serwerów w ponad 60 krajach, najwyższa prędkość VPN, 10 połączeń VPN, polityka braku przechowywania logów, globalne usługi streamingu, P2P / BitTorrent, blokada złośliwego oprogramowania i reklam NetShield, serwery Secure Core Przekierowuje ruch internetowy przez wiele serwerów), Tor przez VPN.

Firma Proton AG udostępnia również usługi Proton Mail i Proton Drive

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Rozszerzenia /EN/: Chrome ; Firefox

Languages: Arabic, Croatian, English, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Latinoamerica, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...