WinScan2PDF_icon256WinScan2PDF jest bardzo małym  i przenośnym programem, który pozwala na skanowanie dokumentów i zapisywanie ich na komputerze w formacie PDF za pomocą zainstalowanego skanera. Jedyny warunek, to podłączony skaner do komputera.

Jeśli musimy wysłać dokument do kogoś przez e-mail nie potrzebujemy sterownika drukarki PDF lub innego skomplikowanego programu, wystarczy WinScan2PDF.

Zeskanowane dokumenty do formatu PDF zapisujemy na komputerze. Program jest bardzo prosty w użyciu.

Cechy aplikacji WinScan2PDF:
-mały rozmiar
-niskie zużycie CPU
-bezpośrednie skanowanie dokumentów i zapisywanie ich jako PDF
-obsługuje wiele stron
-opcjonalna funkcja tłumaczenia
-portable (przenośny)
-wielojęzyczny.

Info
Program przetłumaczony jest na język polski w 40 procentach.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip/ (80 KB / 140 KB) Pobierz /.paf,exe test PApps-mwayne’s/ v. 4.44
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Basque, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Korean, Kurdish, Lithuanian, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/WinScan2PDF_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/WinScan2PDF_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalPAFPDFDokumenty,PDF,Skaner,Skanowanie,WinScan2PDF,WinScan2PDF portable
WinScan2PDF jest bardzo małym  i przenośnym programem, który pozwala na skanowanie dokumentów i zapisywanie ich na komputerze w formacie PDF za pomocą zainstalowanego skanera. Jedyny warunek, to podłączony skaner do komputera. Jeśli musimy wysłać dokument do kogoś przez e-mail nie potrzebujemy sterownika drukarki PDF lub innego skomplikowanego programu, wystarczy WinScan2PDF. Zeskanowane...