Wise Windows Key Finder 1.0.2.13 portable

Wise Windows Key Finder

Wise Windows Key Finder to darmowy program z prostym w użyciu interfejsem, który wyszukuje i wyświetla klucz Windows lub klucz pakietu Microsoft Office automatycznie po jego otwarciu. Możesz wybrać opcję „Zapisz” kluczowe informacje, jako plik tekstowy lub „Wydrukuj” informacje na papierze, a ponadto możesz również wydrukować, jako plik PDF, jeśli zainstalowałeś wirtualną drukarkę PDF (np. PDFCreator).

Obsługuje system Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, a nawet Windows XP. Ponadto może również znaleźć klucz systemu Windows Server, w tym Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server2012.

Program Wise Windows Key Finder nie tylko znajduje klucz produktu Windows, ale także obsługuje pakiety Microsoft Office 97, Office 2000, Office XP, Office 2003, Office 2007, Office 2010 i Office 2013.

Jedną ważną rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że Wise Windows Key Finder nie jest generatorem kluczy, więc nie wygeneruje żadnych kluczy, może tylko znaleźć i wyświetlić klucz przechowywany w bieżącym systemie.

Program jest tylko w języku angielskim, ale nie jest to żadną przeszkodą, aby uzyskać klucz systemu Windows czy pakietu Microsoft Office.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Language: English

You may also like...