TTSMaker 2024 online

https://portable.info.pl/balabolka-portable/

TTSMaker to bezpłatne narzędzie zamiany tekstu na mowę, które zapewnia usługi syntezy mowy i obsługuje wiele języków, w tym angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, arabski, chiński, japoński, koreański, wietnamski itp., a także różne style głosowe.

Możesz go używać do czytania na głos tekstu i e-booków lub pobierania plików audio do użytku komercyjnego (jest to całkowicie bezpłatne). Jako doskonałe bezpłatne narzędzie TTS, TTSMaker może łatwo konwertować tekst na mowę online.

Scenariusze użytkowania narzędzia TTSMaker:

Funkcja przekształcania tekstu na mowę w TTSMakerze może być wykorzystywana do następujących głównych celów:

  • Dubbing wideo – Generator głosu dla YouTube i TikToka: jako generator głosu AI, TTSMaker może generować głosy różnych postaci, które często są używane do dubbingu wideo na YouTube i TikToku. Dla Twojej wygody TTSMaker udostępnia różne style głosów TikToka do bezpłatnego użytku.
  • Odczyt audiobooków – Tworzenie i odsłuchiwanie treści audiobooków: może przekształcać tekst w naturalną mowę, dzięki czemu można łatwo tworzyć i cieszyć się audiobookami ożywiając historie za pomocą wciągającej narracji.
  • Edukacja i szkolenie – Nauczanie i nauka języków: może przekształcać tekst w dźwięk i czytać go na głos, co pomaga w nauce wymowy słów i obsługuje wiele języków. Stał się przydatnym narzędziem dla osób uczących się języków.
  • Marketing i reklama – Tworzenie lektorów dla reklam wideo: pomaga marketerom i reklamodawcom wyjaśnić cechy produktu innym osobom, zapewniając wysokiej jakości dźwięk.

Szybki przewodnik:
-Wprowadź tekst, który należy przekonwertować na mowę. Darmowy limit wynosi 20000 znaków tygodniowo (jednorazowo maksymalna liczba znaków, to 8000), niektóre głosy umożliwiają nieograniczone bezpłatne korzystanie.
-Wybierz język tekstu i preferowany styl głosu. Każdy język ma kilka stylów głosu.
-Kliknij przycisk „Przekonwertuj na mowę”, aby rozpocząć konwersję tekstu na mowę, co może zająć kilka minut, dłuższe teksty zajmą więcej czasu. Aby dostosować szybkość mówienia i głośność, możesz kliknąć przycisk „Więcej ustawień”.
-Po przekonwertowaniu tekstu na mowę możesz go słuchać online lub pobrać plik audio.

Innym narzędziem zamiany tekstu na mowę może być program Balabolka

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Licencja: oferowany jest użytkownikom, jako stała bezpłatna wersja, zastrzegając prawo do wprowadzenia zmian w odpowiednich politykach w przyszłości. Masz 100% praw autorskich do plików audio i możesz ich używać w dowolnym celu, w tym do użytku komercyjnego, o ile jest to zgodne z lokalnymi przepisami. Możesz wykorzystać dźwięk wygenerowany przez TTSMaker na platformach takich jak YouTube, TikTok, Podcasty itp. Jeśli chodzi o podanie źródła, nie jest to obowiązkowe i nie musisz podawać źródła. Jeśli jednak zechcesz podać źródło, będzie to mile wdziane przez autorów.

Languages online: Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Malaylam, Maltese, Marathi, Nederlands, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese.

You may also like...