4K Image Compressor 1.4.0 portable

4K Image Compressor

4K Image Compressor to program, z którym można łatwo zmienić rozmiary plików JPEG, PNG i WEBP. Kompresowanie obrazów i dokumentów nigdy nie było łatwiejsze. Zmniejsz rozmiar pliku w kilka sekund.

4K Image Compressor to narzędzie dla każdego:
Programiści i projektanci stron internetowych – Przyspiesz czas wczytywania strony i zapewnij sobie wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Popraw komfort użytkowania i zmniejsz koszty przepustowości.
Fotografowie – Kompresuj obrazy w wysokiej rozdzielczości, aby ułatwić ich przechowywanie. Szybciej udostępniaj swoje prace klientom i obserwującym.
Użytkownicy sieci społecznościowych – Omijaj ograniczenia rozmiaru plików stosowane na wielu platform mediów społecznościowych. Publikuj zdjęcia w mniejszym rozmiarze i w odpowiedniej jakości.
Twórcy aplikacji mobilnych – Zapewnij swojej aplikacji szybkie i płynne działanie. Kompresuj obrazy, które pogarszają wydajność aplikacji.

Cechy programu 4K Image Compressor:
  • Zmniejsz rozmiar obrazu
    Kompresuj pliki do wybranej wartości procentowej lub określonego rozmiaru w megabajtach, kilobajtach i bajtach.
  • Kompresuj zdjęcia we wszystkich popularnych formatach
    Przesyłaj obrazy w różnych formatach – stratnych i bezstratnych. Pobieraj skompresowane pliki w formatach JPEG, PNG i WEBP.
  • Zmieniaj rozmiar obrazów partiami
    Zminimalizuj rozmiar wielu obrazów z MB do KB w kilka sekund. Grupowa kompresja zdjęć pozwala zaoszczędzić czas.

Rozpocznij bezpłatnie, aby uzyskać przedsmak nowych doświadczeń, a następnie uaktualnij, aby uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji. Wersja darmowa: 10 kompresji dziennie, brak okresu próbnego, brak konieczności wprowadzania danych karty. Wersja PRO (€18,45): nieograniczone przesyłanie grupowe, nieograniczona liczba kompresji dziennie, zezwolenie na użytek komercyjny. Zakup jest jednorazowy, nie jest to subskrypcja. Funkcje premium aktywowane za pomocą klucza licencyjnego na komputerze pozostają aktywowane na nim na stałe.

Podobny program: Caesium Image Compressor został stworzony do kompresji obrazów. Pozwala na zmniejszenie rozmiaru zdjęć nawet o 90% bez utraty jakości wizualnej. Możesz również zmienić rozdzielczość, jeśli chcesz.

Działa w systemach: Windows 10/11
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...