Allo for Desktop umożliwia korzystanie z oficjalnego klienta Allo Web Client bez pomocy przeglądarki internetowej Google Chrome, jako samodzielnej aplikacji bezpośrednio na pulpicie komputera.
Allo to komunikator, który nie wymaga zakładania żadnego konta, zostaje połączony z naszym numerem telefonu. Firma Google udostępniła komunikator Allo w wersji dla desktopów, ale nie udostępniła dedykowanej aplikacji dla komputerów i połączenia trzeba przeprowadzać tylko przez przeglądarkę Google Chrome.
Ten problem rozwiązuje aplikacja Allo for Desktop, która jest nieoficjalnym projektem open source, który został stworzony dla użytkowników korzystających z komunikatora Google. Allo podobnie jak WhatsApp wykorzystując nasz numeru telefonu umożliwia wysyłanie wiadomości do wszystkich osób z książki telefonicznej urządzenia, a nie tylko z samego komunikatora.

Google Allo to aplikacja do czatowania, która pozwoli w pełni wyrazić to, co chcemy powiedzieć znajomym, skorzystać z naklejek, dużych emotikonów i tekstu. Możemy też poprosić o pomoc Asystenta Google.
Niektóre cechy komunikatora:
-rysowanie – rozwiń swoją kreatywność, wysyłając zdjęcia z rysunkami lub tekstem
-naklejki – jedna naklejka mówi więcej niż tysiąc słów. Naklejki w Google Allo są projektowane przez niezależnych artystów z całego świata
-krzycz lub szepcz – koniec z pisaniem WIELKIMI LITERAMI, aby przyciągnąć uwagę. Wypowiedz się głośniej lub ciszej zmieniając rozmiar tekstu szybkim przeciągnięciem.
-inteligentna odpowiedź – odpowiadaj na wiadomości, nie wpisując słów. Inteligentna odpowiedź stopniowo się uczy i podpowiada odpowiedzi na teksty i zdjęcia w Twoim stylu.
-poznaj swojego Asystenta Google – uzyskaj pomoc przy znajdowaniu odpowiedzi i planowaniu spotkań ze znajomymi, nie opuszczając rozmowy. Wpisz @google, a Twój Asystent będzie służył Ci pomocą.
-tryb incognito – wysyłaj w pełni szyfrowane wiadomości, korzystaj z prywatnych powiadomień, aby rozmawiać dyskretnie i kontroluj czas wyświetlania wiadomości – ustaw na czacie datę wygaśnięcia.
* Pewne funkcje są niedostępne w niektórych krajach.

Celem projektu Allo for Desktop jest zbudowanie dedykowanych aplikacji komputerowych dla Google Allo i wykorzystanie wbudowanego systemu powiadomień systemu operacyjnego. Ta aplikacja i projekt komputerowy nie jest oficjalnym produktem Google i nie jestem w żaden sposób powiązana z Google. Możesz przeczytać więcej o celu tego projektu tutaj: LINK /english/
Działa w systemach: Windows 7,8,10 /64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (51 MB / 133 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Android

Języki / Languages: Amharic, Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Malay, Malayalam, Marathi, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Allo_for_Desktop_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Allo_for_Desktop_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatory64-bit,Allo for Desktop,Allo for Desktop portable,Google Allo,komunikator
Allo for Desktop umożliwia korzystanie z oficjalnego klienta Allo Web Client bez pomocy przeglądarki internetowej Google Chrome, jako samodzielnej aplikacji bezpośrednio na pulpicie komputera. Allo to komunikator, który nie wymaga zakładania żadnego konta, zostaje połączony z naszym numerem telefonu. Firma Google udostępniła komunikator Allo w wersji dla desktopów, ale nie...