Google_Chrome_icon256Google Chrome to szybka, prosta i bezpieczna przeglądarka, stworzona na miarę współczesnego internetu. Jej kod został napisany w oparciu o rozwiązania open source częściowo oparte na innych aplikacjach (m.in. WebKit i Mozilla), z wyjątkiem wersji na iOS. Od wydania wersji 28 przeglądarka wykorzystuje silnik Blink.

Niektóre cechy przeglądarki:
Dynamiczne wyszukiwanie
W tym samym polu możesz przeszukiwać internet i wpisywać adresy stron. Do wyboru masz też wyniki i propozycje (w tym ostatnie wyszukiwania i odwiedzone witryny), które pojawią się już podczas pisania, by ułatwić Ci szybkie poruszanie się po internecie.

Mniej pisania
Masz dość ciągłego podawania tych samych informacji w formularzach internetowych? Autouzupełnianie wypełni formularze jednym kliknięciem. Działa też na różnych urządzeniach, więc możesz zapomnieć o mozolnym pisaniu na małym ekranie.

Wznów pracę od tego samego miejsca
Chrome synchronizuje otwarte karty, zakładki i ostatnie wyszukiwania między komputerem a tabletem lub telefonem (i odwrotnie). Dzięki temu masz „swój internet” na każdym swoim urządzeniu. Aby zacząć korzystać z tej funkcji, po prostu zaloguj się na innych urządzeniach.

Dostosuj Chrome
Przeglądaj internet, tak jak lubisz, dzięki motywom, aplikacjom i rozszerzeniom do Chrome. Otwieraj błyskawicznie ulubione strony, korzystając z zakładek i stron początkowych. Gdy skonfigurujesz Chrome, jego ustawienia będą synchronizowane ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.

Ochrona prywatności
W Google Chrome jest specjalny tryb anonimowości, chroniący w pełni prywatność użytkownika.

google_chrome-uniwersal-1

Pobierz Chrome na Windows, która będzie jedną przeglądarką na laptopie, telefonie i tablecie.

Info
SpeedyFox - przyspiesz przeglądarkę:
AMP Browser Extension
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 + XP
Licencja: bezpłatny (EULA, BSD)Pobierz /.paf PApps online 64-bit/ (1,6 MB  / 180 MB) v. 65.0.3325.181 Pobierz /.paf PApps online 32-bit/ v. 65.0.3325.162

DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Pobierz  /.paf online PAppZ – 32 i 64-bit/ v. 65.0.3325.181 Można pobrać wersję stabilną, beta i itd., wpisując numer wersji, np.:
Stable for latest 65.x.x.x
Beta for latest 65.x.x.x
Dev for latest 66.x.x.x
Canary for latest 67.x.x.x

Pobierz /.paf  ThApps 64-bit/ Windows XP,Vista – v. 49.0 Pobierz /.paf  ThApps 32-bit/ Windows XP,Vista – v. 49.0
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Google_Chrome_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Google_Chrome_icon256-150x150.pngzbymalPAFPrzeglądarki www64-bit,Google Chrome,Internet,Internetowe,Przeglądarki www
Google Chrome to szybka, prosta i bezpieczna przeglądarka, stworzona na miarę współczesnego internetu. Jej kod został napisany w oparciu o rozwiązania open source częściowo oparte na innych aplikacjach (m.in. WebKit i Mozilla), z wyjątkiem wersji na iOS. Od wydania wersji 28 przeglądarka wykorzystuje silnik Blink. Niektóre cechy przeglądarki: Dynamiczne wyszukiwanie W tym...