ApexDC++ jest bezpłatnym, innowacyjnym klientem sieci Direct Connect, a został stworzony w oparciu o projekty StrongDC++ i DC++. Zapewnia wyjątkową mieszankę bezproblemowej wymiany plików, społeczności opartej o czat oraz wiadomości przekazywanych pomiędzy użytkownikami.

Program ten umożliwia pobieranie różnych plików z ogromną prędkością i kompatybilny jest z wtyczkami programu DC++, np. odtwarzacze multimedialne, filtry spamu i różne moduły Lua i ma opcje dostosowywania własnego wyglądu.

Lua − język skryptowy pierwotnie zaprojektowany dla rozszerzenia funkcjonalności różnych aplikacji, jednak często używany jako samodzielny język. Celami implementacji są: prostota, wydajność i przenośność kodu.

Architektura  aplikacji ApexDC++ umożliwia udostępnianie plików bezpośrednio w sieci i łączy się za pośrednictwem dwóch protokołów, są to NDMC i ADC (protokoły zarządzania siecią danych).
Jedną z najbardziej cenionych cech aplikacji jest pobieranie segmentu, co pozwala użytkownikom na pobieranie plików od wielu użytkowników jednocześnie, przy jednoczesnym zachowaniu integralności pobieranego pakietu. Zapewnia ona również wysoki poziom bezpieczeństwa mając funkcję szyfrowania danych.

Jak zapewniają autorzy, program ApexDC++ jest i zawsze będzie wolny od wszelkich form złośliwego oprogramowania. Projekt jest zarządzany i rozwijany przez weteranów świata p2p i biorą oni pod uwagę życzenia, sugestie i wymagania naszych użytkowników.

Info
Aby zmienić język interfejsu, po uruchomieniu programu, klikamy Settings > Appearance > Language files > Browse… i wskazujemy gdzie jest plik językowy (.xml). Następnie restartujemy program.
Uwaga
Przy wersjach instalacyjnych należy zachować ostrożność, ponieważ oferują pobranie produktów innych firm.
Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)
Pobierz /32 i 64-bit/ (16,7 MB / 113 MB) Pobierz (Windows XP) Spolszczenie /PL/
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit/

Zmiany w wersji: link

Dodatki/Accessories: toolbars, themes, emoticon packs

Wtyczki/Plugins

inne/other:
-new: Belarusian, Brazylian Portuguese, Bulgarian, English, French, German, Italian, Lithuanian, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Ukrainian
-old: Chinese, Czech, Dutch, Hungarian, Icelandic, Serbian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/ApexDC_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/ApexDC_icon256-150x150.pngzbymalWymiana plików (p2p)ApexDC++,ApexDC++ portable,DC++,Direct Connect,p2p,StrongDC++
ApexDC++ jest bezpłatnym, innowacyjnym klientem sieci Direct Connect, a został stworzony w oparciu o projekty StrongDC++ i DC++. Zapewnia wyjątkową mieszankę bezproblemowej wymiany plików, społeczności opartej o czat oraz wiadomości przekazywanych pomiędzy użytkownikami. Program ten umożliwia pobieranie różnych plików z ogromną prędkością i kompatybilny jest z wtyczkami programu DC++, np....