kMule to bezpłatny i łatwy w obsłudze klient p2p sieci ed2k. Jest on uproszczoną wersją popularnego programu eMule, z którego usunięto niepotrzebne opcje, przez co jest o wiele szybszy od oryginału.
Ma przystępny dla użytkownika interfejs graficzny, możliwość automatycznego aktualizowania bazy serwerów, z dużą szybkością wyszukuje pliki, automatycznie filtruje adresy IP. Za pomocą aplikacji możemy wysyłać wiadomości do innych użytkowników sieci oraz dodawanie ich jako znajomych. Lista znajomych pozwala określić kto aktualnie jest online.  Wyświetla szczegółowe dane o ściąganych plikach.

kMule posiada również narzędzie do generowania własnych linków. Podczas pobierania sprawdza, aby pobrane pliki nie były uszkodzone.

Po uruchomieniu program automatycznie zaktualizuje się do najnowszej wersji.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz (2,68 MB / 9,00 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz (brak języka polskiego)
Chinese (Simplified), English, French, German, Italian, Polish, Spanish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
kMule_1kMule_2kMule_3kMule_4kMule_5
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/09/kMule_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/09/kMule_icon256-150x150.pngzbymalWymiana plików (p2p)eDonkey,eMule,kMule,p2p,Torrent,Wymiana plików
kMule to bezpłatny i łatwy w obsłudze klient p2p sieci ed2k. Jest on uproszczoną wersją popularnego programu eMule, z którego usunięto niepotrzebne opcje, przez co jest o wiele szybszy od oryginału. Ma przystępny dla użytkownika interfejs graficzny, możliwość automatycznego aktualizowania bazy serwerów, z dużą szybkością wyszukuje pliki, automatycznie filtruje adresy...