PirateSnoop to przeglądarka internetowa, która powstała w celu odblokowywania i ominięcia nałożonej restrykcji na zablokowane strony torrent. Pozwala na ominięcie cenzury w niektórych krajach takich jak: Iran, Korea Północna, Arabia Saudyjska, Wielka Brytania, Holandia, Dania, Belgia, Portugalia, Finlandia, Dania, Włochy czy Irlandia.

PirateSnoop opiera się na darmowej przeglądarce internetowej SRWare Iron, która ma na celu wyeliminowanie niektórych funkcji ochrony prywatności obecnych w Google Chrome, na której kodzie się opiera. W przeglądarce PirateSnoop dodano specjalne rozszerzenia, aby umożliwić jej odblokowywanie stron.

Blokowanie dostępu do stron torrentowych stało się nową modą na świecie w ostatnim czasie. Użytkownicy z Europy i USA są ofiarami cenzury stron oferujących pliki torrent. Przez takie praktyki kolejna strona internetowa postanowiła walczyć z cenzurą. Jest to RARBG, strona internetowa, założona w 2008 roku, która dostarcza pliki torrent w celu ułatwienia wymiany plików peer-to-peer z wykorzystaniem protokołu BitTorrent. Ta jedna z najczęściej używanych stron torrent w internecie udostępniła właśnie PirateSnoop, bezpłatną przeglądarkę przeznaczoną do omijania blokad internetowych na całym świecie.

Przeglądarka PirateSnoop jest identyczna jak SRWare Iron z wyjątkiem przycisku z flagą piracką po prawej stronie paska adresu.

Istnieje również przeglądarka PirateBrowser (od The Pirate Bay), która ma ten sam cel końcowy, jednak główną różnicą jest to, że PirateBrowser używa sieci Tor (sieć anonimowa).

Mimo cenzury wydaje się być teraz normą, że zawsze znajdzie się sposób, aby uzyskać wolność za pośrednictwem usług takich jak VPN i zawsze będą ludzie szukający wolnych alternatyw.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf ThApps/ (58 MB / 205 MB) Pobierz /torrent/
English, French, German, Italian, Polish, Spanish + 45
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/PirateSnoop_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/PirateSnoop_icon256-150x150.pngzbymalPAFPrzeglądarki wwwbez cenzury,cenzura,PirateSnoop,PirateSnoop portable,przeglądarka internetowa,Torrent
PirateSnoop to przeglądarka internetowa, która powstała w celu odblokowywania i ominięcia nałożonej restrykcji na zablokowane strony torrent. Pozwala na ominięcie cenzury w niektórych krajach takich jak: Iran, Korea Północna, Arabia Saudyjska, Wielka Brytania, Holandia, Dania, Belgia, Portugalia, Finlandia, Dania, Włochy czy Irlandia. PirateSnoop opiera się na darmowej przeglądarce internetowej SRWare...