CopyTrans Manager pozwala w szybki sposób przeciągnąć i upuścić muzykę i filmy z komputera bezpośrednio do telefonu iPhone, iPoda, iPada i innych urządzeń firmy Apple. Bez konieczności posiadania programu iTunes, który w znaczny sposób obciąża komputer.
Można również użyć CopyTrans Manager na wielu komputerach, aby dodać listy odtwarzania, podcasty, audiobooki i dzwonki do iPhone lub innego urządzenia z systemem iOS bez potrzeby synchronizacji z iTunes.
Program pozwala między innymi na synchronizowanie plików, tworzenie playlist, wyszukiwanie utworów muzycznych, ściąganie okładek i różnych informacji na temat albumów czy poszczególnych utworów. Mamy też możliwość odtwarzania plików z poziomu programu. Niewielkie rozmiary programu są przydatne, ponieważ można go zainstalować bezpośrednio na iPoda, netbooka lub po prostu na dysk flash USB.
Kompatybilny z następującymi urządzeniami Apple: iPhone 6 and 6 Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S and earlier, iPad Air 2, iPad mini 3 and earlier, iPod Touch 1-6G, iPod Nano 1-7G, iPod Video, iPod Classic, iPod Shuffle 1-3G.

Info
Jeżeli na komputerze nie ma programu iTunes niezbędna jest instalacja sterowników do urządzeń firmy Apple: usbaapl.sys (C:/Windows/system32/drivers)
Działa w systemach: Windows XP /32-bit/,Vista,7,8,10 /32-64-bit/
Licencja: bezpłatny do użytku domowego (freeware for home users)

Pobierz /.zip/  (13,9 MB / 14,4 MB)

Języki / Languages: Dutch, English, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Swedish + 10

CopyTrans_Manager_1 CopyTrans_Manager_2 CopyTrans_Manager_3

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/05/CopyTransManager_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/05/CopyTransManager_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówTelefon-SMSApple,CopyTrans Manager,CopyTrans Manager portable,iPad,iPhone,iTunes,Telefon
CopyTrans Manager pozwala w szybki sposób przeciągnąć i upuścić muzykę i filmy z komputera bezpośrednio do telefonu iPhone, iPoda, iPada i innych urządzeń firmy Apple. Bez konieczności posiadania programu iTunes, który w znaczny sposób obciąża komputer. Można również użyć CopyTrans Manager na wielu komputerach, aby dodać listy odtwarzania, podcasty, audiobooki...