CopyTrans Manager 1.301 portable

CopyTrans Manager

CopyTrans Manager pozwala w szybki sposób przeciągnąć i upuścić muzykę i filmy z komputera bezpośrednio do telefonu iPhone, iPoda, iPada i innych urządzeń firmy Apple. Bez konieczności posiadania programu iTunes, który w znaczny sposób obciąża komputer.

Można również użyć CopyTrans Manager na wielu komputerach, aby dodać listy odtwarzania, podcasty, audiobooki i dzwonki do iPhone lub innego urządzenia z systemem iOS bez potrzeby synchronizacji z iTunes.
Program pozwala między innymi na synchronizowanie plików, tworzenie playlist, wyszukiwanie utworów muzycznych, ściąganie okładek i różnych informacji na temat albumów czy poszczególnych utworów. Mamy też możliwość odtwarzania plików z poziomu programu. Niewielkie rozmiary programu są przydatne, ponieważ można go zainstalować bezpośrednio na iPoda, netbooka lub po prostu na dysk flash USB.

Kompatybilny jest z następującymi urządzeniami Apple: iPhone 6 and 6 Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S i wcześniejsze, iPad Air 2, iPad mini 3 i wcześniejsze, iPod Touch 1-6G, iPod Nano 1-7G, iPod Video, iPod Classic, iPod Shuffle 1-3G.

Jeżeli na komputerze nie ma programu iTunes niezbędna jest instalacja sterowników do urządzeń firmy Apple: usbaapl.sys (C:/Windows/system32/drivers)

Działa w systemach: 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku domowego (freeware for home users)

Languages: Dutch, English, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Turkish + 10

You may also like...