NoteCase Pro 4.7.3 portable

NoteCase Pro Lite

NoteCase Pro to darmowa wersja komercyjnego programu przeznaczonego do szybkiego zapisywania, organizowania, dostępu, usuwania i ochrony różnych informacji zawartych w notatkach.

Poszczególne notatki mogą mieć proste formatowanie (pogrubienie, kursywa, podkreślenie, kolor, czcionka/rozmiar czcionki, wyrównanie tekstu) i dodawanie obrazów. Notatki mogą być organizowane w listy lub drzewa. NoteCase Pro ma zdolność do importowania danych z ponad 30 formatów plików, w tym z takich programów jak: Evernote, XMind, TreePad, Tomboy, FreeMind, MindManager i innych. Obsługuje formaty TXT, RTF, HTML czy OPML.

Zapisuje nieograniczoną ilość notatek, zmienia skórki programu, obsługuje wiele języków interfejsu, obsługuje skróty klawiaturowe, ustawia kolor tła, obsługuje cofanie i powtarzanie, wstawia niestandardowy tekst, tła, czcionki i ikony w poszczególnych tytułach notatek, ma opcję zawijania i wyrównywania tekstu, wczytuje ostatnio używane dokumenty przy uruchamianiu, dołącza pliki do notatek i inne.

Istnieje wiele ograniczeń w porównaniu do komercyjnej wersji, np. brak sprawdzania pisowni, autouzupełniania, list, osadzanie audio, brak zmiany rozmiaru obrazu czy brak opcji drukowania. Ale jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z systemowego Notatnika, to lista funkcji dostępnych i tak wydaje się imponująca.

Bez pliku klucza licencyjnego program jest uruchamiany w trybie próbnym (wszystkie funkcje włączone, ważne przez 30 dni). W systemie Windows zostanie zainstalowany moduł sprawdzania pisowni; na innych platformach musisz osobno zainstalować pakiety aspell (opcjonalnie). Irytujące jest, że interfejs nie podkreśla niedostępnych funkcji, co oznacza, że często będziemy widzieć okna w stylu “Nie można tego zrobić w tej wersji”.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zawiera wersję przenośną i pliki binarne GTK, GStreamer, GTKSourceView i Aspell; można zainstalować na Win32 lub Win64.

Pobieramy wersję instalacyjną i uruchamiamy, a program zapyta, czy instalujemy program NoteCase Pro, czy chcemy jego wersję portable:

Uruchamianie programu w wersji portable: NoteCasePro > app > notecase.exe

Wersja instalacyjna zawiera pliki binarne GTK i Aspell

Zmiany w wersji: link

Languages: Chinese (Simpilified), Chinese (Traditional), Croatian, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Polish, Romanian, Russian, Spanish.

You may also like...