Cyberfox_icon256Cyberfox to przeglądarka internetowa stworzona, aby korzystać z architektury systemowej 64-bit oparta o kod Mozilli wykorzystany przy tworzeniu Firefoxa. Ponieważ opiera się na silniku Firefoxa wyglądem są podobne. Cyberfox zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas przeglądania stron internetowych, można powiedzieć, że to ulepszona wersja Firefoksa.
Przeglądarka wykorzystuje własny system profili, co oznacza, że można tworzyć własną kolekcję zakładek, odmienną od przechowywanych w przeglądarce Firefox. Dodatkowe opcje zostały dodane do menu głównego, w celu łatwego wyczyszczenia pamięci podręcznej i ponownego uruchamiania programu.
Inne zmiany obejmują możliwość zmiany wyglądu listy pobierania, sklonowanie karty lub włączenie funkcji geolokalizacji. Cyberfox automatycznie pobiera konto użytkownika i wszystkie ustawienia z Firefoxa.

Główna zmiana związana jest jednak ze zdolnością do pracy w systemach 64-bitowych, czego Firefox jeszcze się nie doczekał. Należy również mieć na uwadze wykorzystanie pamięci przy porównaniu ogólnej wydajności.
Istnieje również wersja dedykowana dla komputerów 32-bitowych, tak, aby wszyscy użytkownicy mogli zobaczyć prace przeglądarki Cyberfox.

Cyberfox_www

Języki / Languages
Ustawianie języka interfejsu: Open menu >  Content > Languages, wybieramy np. pl (Polish) i w oknie, które się ukaże klikamy Restart Cyberfox now (restart przeglądarki).


 

SpeedyFox - przyspiesz przeglądarkę:
SpeedyFox to proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest zwiększenie szybkości pracy (producent zapewnia, że nawet 3-krotnie) takich aplikacji jak: Firefox, Google Chrome, Epic, Iron, Opera, Palemoon, Skype, Thunderbird, Yandex, Cyberfox, Slimjet, Vivaldi.
Wymienione programy zaczynają pracować znacznie wolniej z upływem czasu. Powodem jest fragmentacja baz danych użytkowników. SpeedyFox jest zaprojektowany specjalnie, aby rozwiązać ten problem. Metoda stosowana w programie jest w 100% bezpieczna dla Twojego profilu (np. zakładki, hasła itd). Działania ograniczają się tylko do uruchomienia programu i jednego kliknięcia: Optimize!. Program nie wymaga instalacji.

Strona domowa ; Pobierz /.zip/ (0,8 MB / 1,6 MB) ; Pobierz /.paf/ – ENG

Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (MPL – freeware)

Pobierz – x64 AMD /.paf / Pobierz – x64 Intel /.paf / Pobierz – x86 AMD /.paf.exe/ Pobierz – x86 Intel /.paf.exe/
Wersje instalacyjne na stronie producenta: pobierz

Add-ons / Dodatki

Języki / Languages: English, Polish…

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/07/Cyberfox_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/07/Cyberfox_icon256-150x150.pngzbymalPAFPrzeglądarki www5 Minute Break portable,64-bit,Cyberfox,Cyberfox portable,Internetowe,przeglądarki internetowe
Cyberfox to przeglądarka internetowa stworzona, aby korzystać z architektury systemowej 64-bit oparta o kod Mozilli wykorzystany przy tworzeniu Firefoxa. Ponieważ opiera się na silniku Firefoxa wyglądem są podobne. Cyberfox zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas przeglądania stron internetowych, można powiedzieć, że to ulepszona wersja Firefoksa. Przeglądarka wykorzystuje własny system profili,...