Cyberfox 52.9.1.0 portable

Cyberfox

Cyberfox to przeglądarka internetowa stworzona, aby korzystać z architektury systemowej 64-bit oparta o kod Mozilli wykorzystany przy tworzeniu Firefoxa. Ponieważ opiera się na silniku Firefoxa wyglądem są podobne. Cyberfox zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas przeglądania stron internetowych, można powiedzieć, że to ulepszona wersja Firefoksa.

Przeglądarka wykorzystuje własny system profili, co oznacza, że można tworzyć własną kolekcję zakładek, odmienną od przechowywanych w przeglądarce Firefox. Dodatkowe opcje zostały dodane do menu głównego, w celu łatwego wyczyszczenia pamięci podręcznej i ponownego uruchamiania programu.
Inne zmiany obejmują możliwość zmiany wyglądu listy pobierania, sklonowanie karty lub włączenie funkcji geolokalizacji. Cyberfox automatycznie pobiera konto użytkownika i wszystkie ustawienia z Firefoxa.

Główna zmiana związana jest jednak ze zdolnością do pracy w systemach 64-bitowych, czego Firefox jeszcze się nie doczekał. Należy również mieć na uwadze wykorzystanie pamięci przy porównaniu ogólnej wydajności.
Istnieje również wersja dedykowana dla komputerów 32-bitowych, tak, aby wszyscy użytkownicy mogli zobaczyć prace przeglądarki Cyberfox.

Cyberfox_www

Ustawianie języka interfejsu: Open menu >  Content > Languages, wybieramy np. pl (Polish) i w oknie, które się ukaże klikamy Restart Cyberfox now (restart przeglądarki):

SpeedyFox to proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest zwiększenie szybkości pracy (producent zapewnia, że nawet 3-krotnie) takich aplikacji jak: Firefox, Google Chrome, Epic, Iron, Opera, Palemoon, Skype, Thunderbird, Yandex, Cyberfox, Slimjet, Vivaldi.
Wymienione programy zaczynają pracować znacznie wolniej z upływem czasu. Powodem jest fragmentacja baz danych użytkowników. SpeedyFox jest zaprojektowany specjalnie, aby rozwiązać ten problem. Metoda stosowana w programie jest w 100% bezpieczna dla Twojego profilu (np. zakładki, hasła itd). Działania ograniczają się tylko do uruchomienia programu i jednego kliknięcia: Optimize!. Program nie wymaga instalacji.

Strona domowa ; Pobierz /.zip/ (0,8 MB / 1,6 MB) ; Pobierz /.paf/ – ENG

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware / MPL)

Languages: English, Polish…

You may also like...