Last.fm 2024 online / 3.1.29

Last.fm

Last.fm serwis muzyczny online, który połączył się z siostrzanym projektem Audioscrobbler w 2005. Słuchaj, dowiedz się więcej o swoich ulubionych wykonawcach i otrzymuj rekomendacje muzyczne. System tworzy szczegółowe profile gustu muzycznego każdego z użytkowników, pokazując ich ulubionych artystów oraz autorów na spersonalizowanych stronach.

Śledź muzykę, którą streamujesz łącząc Last.fm z usługą muzyczną lub za pomocą klienta przeglądarki, aplikacji lub wtyczki do przeglądarki.
Wyświetlaj swoje statystyki w czasie rzeczywistym, odbieraj cotygodniowe raporty, miej dostęp do swojej historii odsłuchiwania i wiele więcej.
Last.fm korzysta z twojej historii odsłuchiwania, aby polecić ci nową muzykę i wydarzenia.
Znajdź muzykę, którą pokochasz, na swojej spersonalizowanej stronie muzycznej, liście odtwarzania Next_30 lub polecanym radiu.
Uzyskaj dostęp do całej historii odsłuchowej w każdej chwili dla każdego dnia, przeglądaj wszystkie swoje statystyki i odkryj ponownie zapomniane ulubione utwory.

Czym jest scrobbling?
Scrobbling utworu odbywa się w czasie jego odsłuchiwania, nazwa utworu jest wysyłana do Last.fm i dodawana do Twojego muzycznego profilu. Gdy zarejestrujesz się możesz sprawdzić wszystkie sposoby na śledzenie swojej muzyki. Miliony utworów są scrobblowane każdego dnia. Te dane pomagają Last.fm organizować i polecać muzykę użytkownikom; używamy ich do tworzenia spersonalizowanej muzyki oraz propozycji wydarzeń dla ciebie.

Śledź muzykę, której słuchasz poprzez scrobblowanie za pomocą aplikacji dla pulpitu, aplikacji mobilnych lub przez powiązanie wielu z twoich ulubionych muzycznych usług.

Last.fm oferuje płatne konta, w których użytkownik otrzymuje, np.: brak reklam, nielimitowany transfer strumieniowy, możliwość śledzenia ostatnich odwiedzin strony użytkownika.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny, wyświetla reklamy (freeware / adware)

Aplikacja Last.fm dla pulpitu Windows jest prostą aplikacją, która działa w tle i automatycznie aktualizuje Twój profil informacjami o utworach, które odtwarzasz na swoim komputerze w natywnym odtwarzaczu multimediów, takim jak Windows Media Player lub iTunes.

Aplikacja Last.fm dla pulpitu Windows automatycznie aktualizuje Twój profil informacjami o utworach, które odtwarzasz na swoim komputerze w natywnym odtwarzaczu multimediów, takim jak Windows Media Player.
INFO: Aplikacja nie jest już obsługiwana i niektóre funkcje, takie jak scrobblowanie z niektórych odtwarzaczy multimediów lub iPod’a, mogą nie działać na nowszych systemach operacyjnych.

Jeśli chcemy, aby nasz profil na Last.fm uwzględniał wszystkie źródła muzyczne, to musimy posiadać odpowiednie narzędzia do scrobblowania muzyki.

Aplikacje i serwisy muzyczne posiadające wbudowaną obsługę profilu na Last.fm:

Nie możesz znaleźć odtwarzacza multimediów, aplikacji lub usługi z której korzystasz? – Więcej sposobów na scrobblowanie.

Languages /online/: Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...