Dumpper to darmowe i przenośne oprogramowanie, które koncentruje się na zarządzaniu sieciami bezprzewodowymi w systemie Windows. Ponadto zawiera kilka metod pokazujących i sprawdzających niektóre luki bezpieczeństwa wykryte zarówno w protokole WPS, jak i uzyskując klucz WPA/WPA2 domyślnie w oparciu o BSSID i ESSID.

BSSID (ang. Basic Service Set Identifier) to 48-bitowy numer identyfikacyjny w sieciach bezprzewodowych standardu IEEE 802.11 nadawany wszystkim stacjom należącym do tego samego BSS.
ESSID rozszerzona identyfikacja zestawu usług jest jednym z dwóch typów identyfikacji zestawu usług (SSID). W sieci bezprzewodowej typu ad hoc bez punktów dostępowych wykorzystywana jest podstawowa identyfikacja zestawu usług (BSSID). W infrastrukturze sieci bezprzewodowej, która zawiera punkt dostępowy, używany jest ESSID, ale wciąż można go określić, jako SSID.

Oczywiście te funkcje programu zostały zaprojektowane do testowania na naszych własnych punktach dostępowych, a tym samym do sprawdzania bezpieczeństwa. W żadnym momencie i pod żadnym pozorem nie powinny być używane z innymi sieciami.

Funkcje programu Dumpper:
-skanuje sieci bezprzewodowe i wyświetla domyślne hasło w znanych sieciach
-skanuje sieci z włączoną obsługą WPS i wyświetla domyślny kod PIN w znanych sieciach
-zarządzaj profilami bezprzewodowymi i przegląda ich parametry
-system aktualizacji z okna programu
-aktualizacja bazy danych
-dostępnych 40 języków.

Uwaga
Program do poprawnej pracy wymaga platformy NET. Framework 4.0 w systemie.
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License)
Pobierz /.rar/ (1,2 MB / 3,8 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Afrikaans, Arabic, Bulgarian, Chinese, Croatian, Danish, English (Philippines, US), Estonian, French, Germany, Greek, Haitian Creole, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvia, Lithuanian, Malay, Maltese, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Singapore, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Switzerland, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Dumpper_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Dumpper_icon256-150x150.pngzbymalInternetoweBSSID,Dumpper,Dumpper portable,PIN,sieci bezprzewodowe,WPA,WPS
Dumpper to darmowe i przenośne oprogramowanie, które koncentruje się na zarządzaniu sieciami bezprzewodowymi w systemie Windows. Ponadto zawiera kilka metod pokazujących i sprawdzających niektóre luki bezpieczeństwa wykryte zarówno w protokole WPS, jak i uzyskując klucz WPA/WPA2 domyślnie w oparciu o BSSID i ESSID. BSSID (ang. Basic Service Set Identifier) to...