NetworkConnectLog 1.16 portable

NetworkConnectLog

NetworkConnectLog to proste narzędzie, które wielokrotnie skanuje sieć lokalną (przy użyciu protokołów ARP i Netbios) i dodaje nowy wiersz dziennika za każdym razem, gdy nowy komputer lub urządzenie łączy się z siecią oraz gdy komputer lub urządzenie odłącza się od sieci. Po zgromadzeniu wierszy dziennika łączenia i rozłączania można łatwo wyeksportować wiersze dziennika do pliku rozdzielanego przecinkami, znakami tabulacji, HTML, XML.

W niektórych przypadkach smartfony nie odpowiadają na żądania ARP, nawet jeśli pokazuje, że są rzeczywiście połączone z siecią. W takiej sytuacji NetworkConnectLog pokaże, że urządzenie jest odłączone.

Narzędzie NetworkConnectLog nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – NetworkConnectLog.exe

Po uruchomieniu NetworkConnectLog.exe natychmiast rozpocznie skanowanie sieci. Pierwsze skanowanie jest szybkie, aby wykryć wszystkie komputery i urządzenia, które są aktualnie podłączone do Twojej sieci. Po pierwszym skanowaniu program wielokrotnie skanuje sieć przy niższych prędkościach, aby sprawdzić, czy komputer i urządzenia są podłączone lub odłączone od sieci. Za każdym razem, gdy wykryje ten komputer lub urządzenie podłączone lub odłączone do sieci, dodawany jest nowy wiersz dziennika. Jeśli z jakiegoś powodu NetworkConnectLog nie wykryje poprawnie Twojej sieci, przejdź do okna „Opcje skanowania” (F9) i wybierz właściwą kartę sieciową lub zakres adresów IP do przeskanowania.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Aby zmienić język interfejs, po ściągnięciu i rozpakowaniu, plik z językiem wrzucamy do folderu z programem.

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Nederlands, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Turkish, Valencian.

You may also like...