eMule 0.50a / 0.70a portable

eMule

eMule to bardzo popularny program do bezpośredniej wymiany plików oparty na działaniu eDonkey. Polecany jest szczególnie do pobierania dużych plików.

Działa w oparciu sieci komunikacyjne: eDonkey, Source Exchange i Kad. Jest całkowicie darmowy (GNU General Public License) i wolny od programów adware, spyware.

Pliki podczas pobierania sprawdzane są dla wyeliminowania wystąpienia w nich błędów. Transmituje dane skompresowane przy użyciu biblioteki zlib (biblioteka rozpowszechniana na zasadach Otwartego Oprogramowania służąca do kompresji danych), co pozwala na zaoszczędzenie przepustowości łącza. Posiada zaawansowane opcje wyszukiwania plików, funkcję bezpośredniego podglądu, tworzenie list pobierania, możliwość ściągania wielu plików równocześnie.

Program eMule ma system znajomych co pozwala na wysłanie powiadomień do innych użytkowników oraz dodawanie ich jako znajomych, a lista ta pozwala określić kto aktualnie jest on-line.

Dzięki wbudowanemu klientowi IRC, można rozmawiać z innymi użytkownikami na całym świecie.

Lista niektórych tylko możliwości programu eMule:
 • Klienci używają kilku sieci, aby utworzyć jedną godną zaufania sieć. (ED2K, Source Exchange, Kad)
  • Kad jest aktualnie w fazie testów, można go włączyć w eMule v0.42
 • Kolejka eMule i system kredytów powodują że każdy dostanie plik który wybrał, poprzez promowanie tych którzy udostępniają pliki w sieci.
 • eMule jest całkowicie darmowy. eMule jest też wolny od programów Adware, Spyware itp. Robimy to dla przyjemności i wiedzy, nie dla pieniędzy.
 • Każdy plik jest sprawdzany podczas pobierania, aby pobrane pliki były wolne od błędów.
 • Intelligent Control Corruption przyspiesza korygowanie uszkodzonych części plików.
 • Automatyczne priorytety i zarządzanie źródłami pozwalają Ci na rozpoczęcie wielu pobierań bez konieczności ich monitorowania.
 • Funkcja Preview pozwala na oglądanie filmów i archiwów zanim są całkowicie pobrane. Do podglądu filmów polecamy klienta Video Lan.
 • Funkcje Webservices i Webserver pozwalają na szybki dostęp do i z internetu.
 • Możesz utworzyć kategorie dla pobranych plików, by móc organizować je w grupy.
 • Aby znaleźć plik który chcesz, eMule oferuje szeroki zasięg możliwości szukania, takich jak: Serwery (Local i Global), oparte o www (Jigle i Filedonkey) i Kad (jeszcze testowany).
 • eMule pozwala też na użycie bardzo złożonego szukania Boolean tak aby szukanie zyskało na elastyczności.
 • System znajomych oraz wiadomości pozwala na wysłanie powiadomień do innych Klientów oraz dodawanie Klientów jako znajomych. Lista znajomych pozwala określić kto aktualnie jest online.
 • Dzięki wbudowanemu klientowi IRC, możesz rozmawiać z innymi użytkownikami i rozmówcami z całego świata.

POMOC I WSPARCIE / Pobierz, zainstaluj i skonfiguruj eMule w Windows 10

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Wersja oficjalna (v. 0.50a) jest ostatnim, stabilnym wydaniem przygotowanym przez zespól eMule.
Wersja społecznościowa (np. v. 0.70) oparta jest na najnowszym, oficjalnym wydaniu lub wersji beta, ale zawiera dodatkowe funkcje i poprawki stworzone przez społeczność i jest prowadzona przez na GitHub przez użytkownika irwir. Wybierz ją, jeżeli Twoim priorytetem jest bardziej aktualna wersja.

Język polski (v. 0.70 .zip): uruchamiamy program, następnie Options > Language > wybieramy język > OK. Możemy również pobrać spolszczenie i po rozpakowaniu, plik pl_PL.dll wrzucić do folderu „lang”.

Languages: English, French, Polish + 40

You may also like...