eMule 0.50a / 0.60d portable

eMule

eMule to bardzo popularny program do bezpośredniej wymiany plików oparty na działaniu eDonkey. Polecany jest szczególnie do pobierania dużych plików.

Działa w oparciu sieci komunikacyjne: eDonkey, Source Exchange i Kad. Jest całkowicie darmowy (GNU General Public License) i wolny od programów Adware, Spyware.

Pliki podczas pobierania sprawdzane są dla wyeliminowania wystąpienia w nich błędów. Transmituje dane skompresowane przy użyciu biblioteki zlib (biblioteka rozpowszechniana na zasadach Otwartego Oprogramowania służąca do kompresji danych), co pozwala na zaoszczędzenie przepustowości łącza. Posiada zaawansowane opcje wyszukiwania plików, funkcję bezpośredniego podglądu, tworzenie list pobierania, możliwość ściągania wielu plików równocześnie.

Program eMule ma system znajomych co pozwala na wysłanie powiadomień do innych użytkowników oraz dodawanie ich jako znajomych, a lista ta pozwala określić kto aktualnie jest on-line.

Dzięki wbudowanemu klientowi IRC, można rozmawiać z innymi użytkownikami na całym świecie.

Pobierz, zainstaluj i skonfiguruj eMule w Windows 10

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Wersja oficjalna (v. 0.50a) jest ostatnim, stabilnym wydaniem przygotowanym przez zespól eMule.
Wersja społecznościowa (np. v. 0.60) oparta jest na najnowszym, oficjalnym wydaniu lub wersji beta, ale zawiera dodatkowe funkcje i poprawki stworzone przez społeczność i jest prowadzona przez Fox88. Wybierz ją, jeżeli Twoim priorytetem jest bardziej aktualna wersja.

Język polski (v. 0.60 .zip): uruchamiamy program, następnie Options > Language > wybieramy język > OK. Możemy również pobrać spolszczenie i po rozpakowaniu, plik pl_PL.dll wrzucić do folderu „lang”.

Languages: English, French, Polish + 40

You may also like...