Pipette 22.03.27 portable

Pipette

Aplikacja Pipette została stworzona, aby każdy mógł wybrać odpowiedni kolor dla stron internetowych, grafik, obrazów czy zdjęć. Właściwy kolor wspiera wizerunek produktu, tworzy czynnik rozpoznawania i pozwala wyglądać elegancko.
Wybór odpowiedniego koloru wymaga specjalnych umiejętności, wiedzy i niezbędnego oprogramowania. Często chciałoby się użyć koloru ze zdjęcia lub obrazu w innym kontekście, na przykład dla czcionki obok obrazu lub w celu dokładnego dostosowania koloru.
Dzięki tej aplikacji można próbkować kolory z dowolnego miejsca na ekranie (na przykład z innych aplikacji lub zdjęć) i przekształcać je w wiele modeli kolorów. Co więcej, możliwe jest przekształcenie koloru z jednego modelu kolorów na inny lub dokładna zmiana koloru z wieloma możliwościami.

Cechy aplikacji Pipette:
  • Łatwość użycia: jednym kliknięciem możesz uzyskać dostęp do wszystkich ważnych funkcji aplikacji i możesz od razu pracować z narzędziem. Niemniej jednak istnieje wiele opcji dla profesjonalistów, aby dostosować oprogramowanie do indywidualnych potrzeb.
  • Pipeta: Za pomocą pipety możesz odbierać wszystkie kolory wyświetlane na ekranie. Bez względu na to, czy kolor znajduje się w innej aplikacji, na zdjęciu czy gdzieś na pulpicie.
  • Obsługa wielu modeli kolorów: Obecnie aplikacja obsługuje następujące modele kolorów: RGB (jako wartości bezwzględne, wartości procentowe i w zapisie szesnastkowym), CMY , CMYK HSV , TColor i XYZ (CIE).
  • Proste transponowanie: możesz zmieniać wartości w modelach kolorowych za pomocą klawiatury, kółka myszy lub za pomocą przycisków góra i dół. W tym samym czasie kolor i wartości innych modeli kolorów zmieniają się natychmiast.
  • Przetwarzanie: jednym kliknięciem możesz skopiować wszystkie wartości modelu kolorów do schowka, aby natychmiast pracować z nimi w innych aplikacjach. W ten sposób możesz określić, ile miejsc po przecinku należy użyć i czy jednostki lub inne indywidualnie sterowane znaki będą kopiowane przed wartościami, czy za nimi.
  • Lista kolorów: z podwójnym kliknięciem na kolor, kolor jest automatycznie dodawane do listy kolorów. Lista kolorów jest pamięcią dla wszystkich kolorów. Jeśli chcesz, możesz zapisać i załadować tę listę kolorów.
  • Wiele innych opcji: sortuj listę kolorów i zarządzaj nią, dostosowuj wartości (miejsca dziesiętne) dla wartości, zmieniaj automatyczny wzrost wartości podczas ich zmiany i ustaw, w jakich okolicznościach kolor jest automatycznie dodawany do listy kolorów.
  • Brak instalacji: program działa bez instalacji.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Danish, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Russian, Spanish.

You may also like...