Eusing Free Registry Cleaner to darmowy program do naprawy rejestru, który pozwala na jego bezpieczne czyszczenie i naprawę. Problemy można za pomocą kilku kliknięć myszką. Problemy z rejestrem są powszechną przyczyną awarii systemu Windows i komunikatów o błędach.
Problemy rejestru mogą wystąpić z wielu powodów, w tym odniesienia pozostawione po deinstalacji programów, nieprawidłowe usuwanie oprogramowania, brakujące lub uszkodzone sterowniki urządzeń. To znacznie zwiększa rozmiar rejestru i spowalnia pracę komputera, ponieważ system Windows będzie potrzebował więcej czasu do załadowania, wyszukiwania i odczytu danych z rejestru.
Po skanowaniu rejestru uzyskujemy informacje o błędach. Po naprawie nieprawidłowych wpisów, system będzie bardziej stabilny i działa szybciej. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, program wykonuje kopię zapasową naprawionych pozycji. Będzie można przywrócić zmiany dokonane przy użyciu oprogramowania, wybierając przywracanie kopii zapasowej rejestru.

Eusing Free Registry Cleaner czyści rejestr poprzez znalezienie:
-brakujących bibliotek DLL
-nieużywanych rozszerzeń plików
-nieprawidłowych komponentów ActiveX
-nieprawidłowych plików pomocy
-przestarzałych elementów Menu Start
-nieprawidłowych czcionek
-nieprawidłowych ścieżek aplikacji
-błędnych programów startowych
-brakujących odniesień do skrótów
-brakujących plików i folderów
-i wiele innych …

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (684 KB / 1,82 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Afrikaans, Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese, Catalan, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hrvatski, Hungary, Italian, Japanese, Korean, Kurdish, Lithuanian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish.

Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Eusing_Free_Registry_Cleaner_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Eusing_Free_Registry_Cleaner_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweCzyszczenie,Czyszczenie rejestru,Edycja rejestru,Eusing Free Registry Cleaner,Eusing Free Registry Cleaner portable,Kopia zapasowa,Rejestr,System,Systemowe
Eusing Free Registry Cleaner to darmowy program do naprawy rejestru, który pozwala na jego bezpieczne czyszczenie i naprawę. Problemy można za pomocą kilku kliknięć myszką. Problemy z rejestrem są powszechną przyczyną awarii systemu Windows i komunikatów o błędach. Problemy rejestru mogą wystąpić z wielu powodów, w tym odniesienia pozostawione po...