Extended GodMode 1.0.2.18 portable

Extended GodMode to narzędzie zapewniające łatwy i szybki dostęp do ustawień na poziomie systemu. Oprogramowanie jest oparte na funkcji głównego panelu sterowania systemu Windows i uzupełnia ich możliwości na kilka sposobów.
Zawiera ponad 200 elementów w zależności od konfiguracji i wersji systemu operacyjnego. Extended GodMode uzupełnia te funkcje o elementy Admin Tools (Narzędzia administracyjne) i Control Panel (Panel sterowania). Wyświetla wszystkie opcje ustawień w jednym interfejsie i umożliwia dostęp do nich pogrupowanych na kilka sposobów według różnych kryteriów.
Program zawiera również potężną wyszukiwarkę. Poszczególne wyszukiwania można zapisać, aby utworzyć grupy ustawień.

Aplikacja Extended GodMode uzupełnia domyślny główny panel sterowania systemu Windows o następujące funkcje:
  • szybkie wyszukiwanie według nazwy przedmiotu
  • wszukiwania można zapisać
  • zarządzanie ulubionymi
  • wyświetla ostatnio używane przedmioty
  • wyświetlanie najczęściej używanych elementów
  • integracja panelu sterowania i elementów narzędzi administracyjnych (można wyłączyć)
  • szybki dostęp do każdego elementu ustawień z menu ikon na pasku zadań oprogramowania.

Program Extended GodMode wyświetla tylko ustawienia zawarte w systemie operacyjnym. Dostępne ustawienia mogą zasadniczo zmienić sposób działania komputera. Zdecydowanie zaleca się zmianę ustawień tylko wtedy, gdy dokładnie rozumiesz, czego dotyczy ustawienie i jakie są konsekwencje.

Zawartość menu „Ostatnie” i „Najczęstsze” jest tworzona automatycznie zgodnie z pozycjami ustawień uruchomionymi z oprogramowania. Te dwie pozycje menu pokazują odpowiednio ostatnio uruchamiane i najczęściej używane pozycje. Pozycje w menu „Ulubione” można dodawać i usuwać ręcznie. Te elementy menu są wyświetlane w porządku alfabetycznym.

Wyszukiwarka natychmiast wyświetla wyniki zgodnie z wpisanymi znakami. Za pomocą małej ikony obok pola wyszukiwania można zapisać bieżące wyszukiwanie, a wyszukiwania już zapisane pojawią się również tutaj. Menu „Zapisane wyszukiwania” ikony w zasobniku systemowym jest wypełnione treścią odpowiadającą zapisanym wyszukiwaniom. Te pozycje menu są uporządkowane w kolejności zapisanych wyszukiwań, podczas gdy podmenu są uporządkowane w kolejności alfabetycznej.

Po ręcznej aktualizacji oprogramowania menu „Aktualizuj i uruchom ponownie” kopiuje ustawienia z najnowszej wersji, a następnie ponownie uruchamia program.
Extended GodMode nie jest zainstalowaną aplikacją, więc nie pojawia się na liście zainstalowanego oprogramowania. Kroki dezinstalacji:
-jeśli autostart jest włączony, wyłącz go
-zamknij program
-usuń plik extgmode.exe
-uruchom ponownie system.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 64-bit + 32-bit Beta
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovenian, Spanish.

You may also like...