SterJo Password Unmask 1.2 portable

SterJo Password Unmask może zdemaskować większość haseł w polach tekstowych zawierających ukryte znaki wyświetlane jako gwiazdki („*****”).

Wiele aplikacji, takich jak Microsoft Outlook, CuteFTP, klienty e-mail lub formularze logowania ukrywają swoje hasła, jako ukryte znaki, aby uniemożliwić innym ich zobaczenie. Niekiedy różne hasła dla jakiegoś konta możemy zapomnieć i nie ma sposobu, aby je odkryć spod gwiazdek. SterJo Password Unmask nie jest klasycznym menedżerem haseł, ale jest to proste i darmowe narzędzie, które jest bardzo przydatne w przypadkach kiedy trzeba odzyskać te hasła.

Otwieramy aplikację i i otwieramy okno, w którym hasło jest ukryte za gwiazdkami („*****”). Klikamy przycisk „Zdemaskuj hasła…”, a zobaczyczymy jak gwiazdki są zamieniane od razu na litery. Możemy skopiować sobie odkryte hasło. Nigdy więcej nie martwcie się, jeśli zapomnieliście hasła Outlook, CuteFTP lub innego programu, bo ta aplikacja umożliwi zobaczyć hasło ponownie.

Program w większości przypadków ze standardowych pól tekstowych pokaże hasło, ale to nie będzie działać z przeglądarkami Chrome, Mozilla, IE lub innymi, w których pole tekstowe nie jest formularzem okna aplikacji.

Działa w systemach: Windows XP – 32-bit ; Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Macedonian, Portuguese, Russian, Serbian (Cyrillic & Latin), Slovenian, Spanish + Polish.

You may also like...