Freemake Video Converter 4.1.13.126 portable

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter to program do szybkiej konwersji plików wideo do popularnych formatów (np. AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, SWF, 3GP), ich edycji i nagrywania na nośniki optyczne. Możesz przygotowywać pliki do oglądania na urządzeniach mobilnych (np. iPod, iPhone, PSP, Android), tworzyć pokazy slajdów i wyodrębniać dźwięk z plików wideo. Obsługuje ponad 500 formatów. Umożliwia także przesyłanie filmów do serwisu YouTube.

Uznawany za konwerter wideo nr 1 od 10 lat. Uwielbiany przez ponad 100 milionów użytkowników.

Cechy aplikacji Freemake Video Converter:
 • Bezpłatny konwerter wideo

Freemake Video Converter nie posiada żadnych ograniczeń, ukrytych kosztów, elementów szpiegujących czy reklam! To darmowy program nowej generacji, będący świetną alternatywą dla płatnych produktów.

 • 200 formatów wejściowych

Wejściowe pliki wideo: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, itp. Importowanie muzyki (MP3, AAC, WMA, WAV) i zdjęć (JPG, BMP, PNG, GIF), łączenie zdjęć, filmów i muzyki jest bardzo łatwe i darmowe. Wszystkie obsługiwane formaty

 • Konwersja plików wideo online z 50 stron

Freemake to jedyny darmowy konwerter plików wideo, który zgrywa wideo online na podstawie linku URL z serwisów YouTube, Facebook, MTV, Vimeo, Dailymotion, oraz ponad 50 innych stron, pobiera filmy z YouTube do iTunes i konwertuje je do dowolnych formatów używanych na komputerach, urządzeniach przenośnych i innych. Wszystkie obsługiwane serwisy

 • Formaty wyjściowe

Konwersja filmów za darmo do najbardziej popularnych formatów wideo. Ripowanie filmów DVD (niezabezpieczonych) do formatu AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP. Konwersja wideo do formatu Flash i umieszczanie go bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Konwersja plików wideo i audio do formatu MP3.

freemake video converter donate
 • Konwertuj na iPod, iPhone, iPad, PSP, Android

Optymalna konwersja filmów dla urządzeń Apple, Sony i Android. Bezpłatna konwersja filmów na iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Xbox, Apple TV, urządzaenia przenośne Android, smartfony itd.

 • Najszybszy konwerter wideo z CUDA i DXVA

To jedyny darmowy konwerter wideo, który posiada zintegrowaną technologię CUDA i DXVA dla najszybszej konwersji wideo i mniejszego obciążenia procesora. Oprogramowanie automatycznie wykrywa optymalne parametry konwersji i włącza/wyłącza CUDA i DXVA dla lepszych wyników konwersji.

 • Nagrywanie filmów Blu-ray

Konwersja filmów do formatu Blu-ray i nagrywanie wysokiej jakości BD za darmo. Tworzenie płyt Blu-ray z dowolnych źródeł: wideo, audio, zdjęć, filmów online. Zapisanie filmu Blu-ray na dysk twardy w postaci obrazu ISO lub struktury folderu Blu-ray w celu nagrania wielu kopii.

 • Nagrywaj płyty DVD – aż do 40 godzin filmu

W odróżnieniu od innych programów tego typu nie ma dwugodzinnego limitu i pozwala na nagrywanie filmów DVD do 20 godzin standardowego DVD lub do 40 godzin DVD-DL. Można wykonać wiele kopii DVD i zapisać film DVD w postaci obrazu ISO lub folderu DVD.

 • Obsługa napisów

Przekonwertuj filmy DVD, MKV, MOV z wbudowanymi napisami na dowolny format wideo lub urządzenie przenośne. Dodaj SSA / SRT / ASS zewnętrzne napisy do dowolnego pliku wideo.

 • Zaawansowany edytor profili

Przejmij całkowitą kontrolę nad materiałem wynikowym dostosowując parametry konwersji. Stwórz własne profile poprzez ustawienie kodeków audio i wideo, rozmiaru ramki itp. Przypisz ikonę i zapisz swój profil w celu ponownego użycia.

 • Przesyłanie zdjęć i MP3 na YouTube

Prześlij film, pokaz slajdów, MP3 na serwis YouTube. Prześlij filmy w formatach AVI, WMV, MP4, 3GP, JPG, BMP, GIF, MP3 na YouTube. Program ma możliwość dzielenia filmów (w razie potrzeby) na części 15-minutowe i dodać je do jednej listy odtwarzania na YouTube.

 • Tworzenie pokazów slajdów i wizualizacji

Za darmo zamień zdjęcia i MP3 w pokaz slajdów z muzyką w tle. Edytuj pokaz slajdów: dodawanie, usuwanie i przetasowanie zdjęć, włącz efekt panoramy. Twórz wizualizacje muzyki i wrzucaj zdjęcia na YouTube.

 • Przycinanie, łączenie, obracanie, limit rozmiaru, dopasowanie do proporcji obrazu

Przycinaj części wideo z pliku. Odwróć lub obróć wideo. Połącz kilka części filmów w jeden film, dodaj przejścia między częściami. Zmień rozmiar pliku wyjściowego bez żadnych ograniczeń (np. 700 MB, 1.4 GB, 4,7 GB). Ustaw wyjście wideo z ustalonymi proporcjami: dodaj czarne paski, rozciągnij, przybliż, auto-dopasowanie.

Aby pracować z oprogramowaniem Freemake, potrzebujesz w systemie .NET Framework 4.5. Film z YouTube chroniony prawami autorskimi nie jest obsługiwany do pobrania.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna, to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...