G App Launcher 28.3.0 add-on

G App Launcher

G App Launcher to najlepszy dostęp do usług i witryn Google™.
Pomaga zoptymalizować przepływ pracy, umożliwiając otwieranie najczęściej używanych witryn internetowych z paska narzędzi przeglądarki. Otwiera skróty w nowej karcie, dzięki czemu możesz zachować produktywność na swój własny sposób.

To rozszerzenie pozwala dostosować program uruchamiający aplikacje i dodać ponad 1000 skrótów Google. I nie ogranicza się to do tych 1000 skrótów Google; rozszerzenie umożliwia także tworzenie niestandardowych skrótów do dowolnej witryny internetowej.

Cechy rozszerzenia G App Launcher:
 • Łatwy dostęp
  Otwórz rozszerzenie programu uruchamiającego z dowolnej strony jednym kliknięciem lub za pomocą skrótu klawiaturowego.
 • Zawiera ponad 1000 skrótów
  Dodaj dowolną witrynę Google do programu uruchamiającego lub utwórz własny skrót do często odwiedzanych witryn. Dostępnych jest ponad 1000 skrótów, w tym naprawdę mało znane strony internetowe i skróty oparte na akcjach. Możesz też dodawać aplikacje z Google Workspace.
 • Możliwość dostosowania
  Spersonalizuj program uruchamiający za pomocą wybranych skrótów, z wieloma opcjami układu i wyglądu. Obsługiwany jest ciemny motyw.
 • Zintegrowany
  Uruchamiaj skróty na tym samym koncie, na którym aktualnie się znajdujesz. Zastąp domyślny program uruchamiający aplikacje Google tym rozszerzeniem, aby mieć przy sobie skróty w witrynach Google.
 • Zsynchronizowane i bezpieczne
  Przenoś swój spersonalizowany program uruchamiający na różnych urządzeniach, obsługując synchronizację rozszerzeń w przeglądarce. Oznacza to, że tylko Ty masz dostęp do swoich skrótów. Nigdy nie są one wysyłane do systemu producenta rozszerzenia.
 • Przemyślanie zaprojektowane
  Poczuj się jak w domu dzięki znanemu projektowi opartemu na oryginalnym programie uruchamiającym aplikacje. Skróty są dostępne poprzez nawigację za pomocą klawiatury.

Uwaga dotycząca uprawnień
Cenimy Twoją prywatność i bezpieczeństwo. G App Launcher wymaga dodatkowych uprawnień, o których przeglądarka poinformuje podczas instalacji lub pierwszego użycia.
G App Launcher używa tych uprawnień tylko do:

 • automatyczne pobieranie ikon dla stron dodawanych ręcznie,
 • zamiana domyślnego launchera aplikacji w skrótach Google na G App Launcher,
 • upewnienie się, że skróty uruchomione w witrynach Google dotyczą tego samego konta, na którym jesteś aktualnie zalogowany, oraz
 • prawidłowe uruchamianie skrótów akcji związanych z witryną, na której się znajdujesz (np. „Wyślij to z Gmaila” lub „Dodaj do zakładek”).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których może być możliwość używania rozszerzenia:
Chromium: Microsoft Edge, SRWare Iron, Colibri, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Epic Privacy Browser, Avast Secure Browser, Thorium…
Firefox: Seamonkey, Midori, libportable, Librewolf, Waterfox, Palemoon (silnik Goanna), Basilisk (silnik Goanna), K-Meleon, Mercury Browser, Pulse Browser…

Languages: English, French, German, Polish + 50.

You may also like...