LibreWolf 126.0-1 portable

LibreWolf

LibreWolf to niezależny projekt, który jest „rozgałęzieniem” Firefoksa (fork). Głównymi celami tej przeglądarki internetowej są bezpieczeństwo prywatności i wolność użytkownika. Jest to społecznościowy następca przeglądarki LibreFox.

Program LibreWolf został zaprojektowany w celu maksymalnego zminimalizowania gromadzenia danych i telemetrii. Osiąga się to poprzez setki ustawień prywatności, bezpieczeństwa, wydajności i poprawek.

Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z Mozillą, twórcą przeglądarki Firefox. Nazwa Firefox jest znakiem towarowym Mozilla Foundation – LibreWolf

Główne cechy przeglądarki LibreWolf:
  • najnowsze funkcje i aktualizacje zabezpieczeń z aktualnej wersji Firefoxa
  • używa kompilacji niezależnej od Firefoksa i ma własne ustawienia, folder profilu i ścieżkę instalacji. W rezultacie można go zainstalować wraz z Firefoksem lub dowolną inną przeglądarką
  • brak telemetrii (żadnych eksperymentów i adware)
  • wyszukiwanie dbające o prywatność poprzez: DuckDuckGo, Searx, Qwant i nie tylko
  • dołączony uBlock Origin do blokowania reklam
  • rozszerzenie zapory ogniowej i inne ulepszenia bezpieczeństwa, bez utraty użyteczności.

Jeśli LibreWolf ulega awarii podczas uruchamiania, prawdopodobnie brakuje Ci odpowiedniego środowiska wykonawczego Visual C++. Potrzebujesz wersji programu Visual Studio 2015, 2017 i 2019 dla x64 – LINK.

Jeśli chcecie mieć automatycznie aktualizowaną przeglondarkę LibreWolf zainteresujcie się programem LibreWolf WinUpdater. Ułatwia on automatyczne aktualizacje przeglądarki i może być używany w instancjach instalacyjnych, jak i przenośnych (portable).

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (MPL/GPL/LGPL zgodnie z Mozilla EULA)

LibreWolf Portable może działać z folderu w chmurze, dysku zewnętrznego lub folderu lokalnego bez instalowania w systemie Windows. Jeszcze lepiej jest z platformą PortableApps.com, która zapewnia łatwe instalacje i automatyczne aktualizacje.

Zmiana języka interfejsu przeglądarki: Settings > General > Language > np. polski

Languages: English + 96

You may also like...