GrooveWalrus to narzędzie umożliwiające odtwarzanie muzyki, która jest udostępniana w internetowym serwisie GrooveShark. Program oferuje również obsługę serwisu Last.fm, jak również pobieranie tekstów piosenek, bez opuszczania aplikacji.
Wszystko co jest potrzebne do znalezienia piosenek, to wpisanie nazwę utworu lub wykonawcy w formularzu wyszukiwania. Program GrooveWalrus wyświetli listę trafień w dodatkowym oknie wyszukiwania.

Podwójne kliknięcie w liście na piosenkę, dodaje ją do bieżącej listy odtwarzania. Odtwarzacz wyświetla informacje biograficzne o aktualnym wykonawcy, a także okładki albumów i informacje, bezpośrednio w interfejsie.

Zaleca się uruchamiać program na prawach administratora (szczególnie w Windows 7) ponieważ mogą wystąpić problemy, na przykład może nie działać plug-in Web Remote. Program nie jest w pełni przetłumaczony.
Działa w systemach: Windows 2000,2003,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz (14,4 MB / 43,0 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz
Dutch, English (Canada & US), German, Polish, Spanish, Spanish (Argentina), Turkish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
GrooveWalrus_2  GrooveWalrus_1GrooveSharkLast
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/12/GrooveWalrus_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/12/GrooveWalrus_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoGrooveShark,GrooveWalrus,GrooveWalrus portable,Internetowe,Last.fm,Odtwarzacze,Tagi mp3
GrooveWalrus to narzędzie umożliwiające odtwarzanie muzyki, która jest udostępniana w internetowym serwisie GrooveShark. Program oferuje również obsługę serwisu Last.fm, jak również pobieranie tekstów piosenek, bez opuszczania aplikacji. Wszystko co jest potrzebne do znalezienia piosenek, to wpisanie nazwę utworu lub wykonawcy w formularzu wyszukiwania. Program GrooveWalrus wyświetli listę trafień w dodatkowym...