iDailyDiary Free 4.32 portable

iDailyDiary osobisty pamiętnik na komputer, który może zawierać codzienne wydarzenia i notatki w zaszyfrowanym, chronionym hasłem skarbcu. Zapewnia prosty interfejs, dzięki któremu od razu możemy zacząć tworzyć dziennik.

Edytor iDailyDiary jest bogaty w możliwość wstawiania grafik, adresów URL, hipertekstowych łączy i linków do innych stron pamiętnika. Jest w pełni przeszukiwalny, dzięki czemu zawsze możesz wyśledzić ważne daty i przypomnienia. Korzystając z kalendarza u góry okna, możemy wyświetlić inne strony z pamiętnikiem z poprzednich dni, tygodni, miesięcy lub lat i również dokonywać wpisów na nadchodzące dni. Możemy dodawać wiele stron nadając im indywidualne nazwy.

Kluczowe cechy programu wersji darmowej programu iDailyDiary:

-pliki danych zaszyfrowane i zabezpieczone hasłem
-bogaty edytor tekstu
-możliwość przeszukiwania
-wstawianie grafik (BMP, JPG, GIF, PNG, WMF i EMF)
-wstawianie adresów URL i hipertekstu (organizacja danych w postaci niezależnych leksji połączonych hiperłączami)
-wiele wpisów i zakładek dla każdego dnia
-eksport do formatu HTML (strony internetowe)
-obsługuje Unicode
-wielojęzyczny interfejs.

W wersji Professional otrzymamy dodatkowe opcje: sprawdzanie pisowni i słowniku wyrazów bliskoznacznych, krótkie notki bez datowania, zapis i wielokrotne użycie szablonów, drukowanie wielu stron, nagłówki i stopki, serwis dla tabel, widok drzewa wszystkich otwarć programu, zawijanie tekstu wokół obrazów, wstawianie emotikonów i wiele więcej, w cenie około 30 dolarów.

Po uruchomieniu programu zobaczycie okno, które umożliwia zabezpieczenie hasłem. Zaznaczając pozycję “Do not prompt for password” (nie pytaj o hasło) nie musimy tego robić, jeśli nie chcemy.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Program uruchamiamy plikiem iDD.exe

Zmiana języka: View > Preferences > Language

Languages: Albanian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, Dutch, English, French, German, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...