IniTranslator to narzędzie dla programistów, które uproszcza tłumaczenie i lokalizację plików językowych “.ini” w podobny sposób do tego, jak działa program Poedit. Na przykład, pliki lokalizacyjne platformy PortableApps.com działają w ten sposób. IniTranslator może również wczytywać i zapisywać inne formaty za pomocą wtyczek dostępnych przez interfejs. Aplikacja automatycznie ładuje wszystkie kompatybilne pliki DLL znalezione w podkatalogu wtyczek i dodaje go do okien dialogowych.
IniTranslator należy pobrać, rozpakować go i jest gotowy do użycia. Jest to aplikacja przenośna, która przechowuje ustawienia w swoim katalogu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (Mozilla Public License)
Pobierz /.7z/ (7,82 MB / 48,2 MB) Pobierz /.paf.exe PApps/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Catalan, Chinese (Simplified), Czech, Danish, English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Russian, Swedish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/IniTranslator_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/IniTranslator_icon256-150x150.pngzbymalPAFProgramowanie.ini,IniTranslator,IniTranslator portable,pliki językowe,tłumaczenia,Tłumaczenie
IniTranslator to narzędzie dla programistów, które uproszcza tłumaczenie i lokalizację plików językowych '.ini' w podobny sposób do tego, jak działa program Poedit. Na przykład, pliki lokalizacyjne platformy PortableApps.com działają w ten sposób. IniTranslator może również wczytywać i zapisywać inne formaty za pomocą wtyczek dostępnych przez interfejs. Aplikacja automatycznie ładuje...