IsMyLcdOK to mały program, ale to skuteczne rozwiązanie umożliwiające łatwe sprawdzanie martwych lub zablokowanych pikseli na monitorach LCD. Testowanie martwych pikseli jest bardzo proste.
IsMyLcdOK nie musi być zainstalowany i można go łatwo uruchomić z pulpitu i może być przenoszony na pendrive lub innym urządzeniu pamięciowym.
IsMyLcdOK został zaprojektowany tak, aby szybko wyszukiwał martwe lub zablokowane piksele. Jest dość prosty i mały program testowy, który może być bardzo korzystny dla wszystkich użytkowników komputerów. To oprogramowanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie monitorów, ani żadnej wiedzy w zakresie technologii ekranowej.

Tester z różnymi kolorami i gradientem:
[1] = Biały test
[2] = Czarny test
[3] = Czerwony test
[4] = Zielony test
[5] = Niebieski test
[6] = Cyjan test
[7] = Fioletowy test
[8] = Żółty test
[9] = Gradient w poziomie
[0] = Gradient w pionie
[F7] lub [V] = Pionowe linie
[F8] lub [H] = Poziome linie

Mały test warunków skrajnych grafiki:
[F2] = Test BitBlt MB/sek.
[F3] = Maluj prostokąty
[F4] = Maluj linie
[F5] = Test wytrzymałości

Po uruchomieniu programu po raz pierwszy na komputerze, zobaczymy licencję na ekranie. Program jest oczywiście bezpłatny dla wszystkich, informacje o licencji są wyświetlane tylko za pierwszym razem. IsMyLcdOK pokazuje od razu przy uruchomieniu wszystkie funkcje i opcje testowania. Można je jednak wywołać w dowolnym momencie za pomocą klawisza F1. Stąd mamy dostęp do wielu testów, które przedstawiają kolory, gradienty i linie, które pomagają zlokalizować martwe lub zablokowane piksele. Od wersji 1.01 dodano “Paint Stress”. Spowoduje to, że ekran LCD będzie naprężony za pomocą klawisza F2. Możemy zamknąć program w dowolnym momencie za pomocą klawisza ESC.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip 64-bit/ (148 KB / 276 KB) Pobierz /.zip 32-bit/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/05/IsMyLcdOK_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/05/IsMyLcdOK_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweIsMyLcdOK,IsMyLcdOK portable,LCD,martwe piksele,monitor,test monitora,zablokowane piksele
IsMyLcdOK to mały program, ale to skuteczne rozwiązanie umożliwiające łatwe sprawdzanie martwych lub zablokowanych pikseli na monitorach LCD. Testowanie martwych pikseli jest bardzo proste. IsMyLcdOK nie musi być zainstalowany i można go łatwo uruchomić z pulpitu i może być przenoszony na pendrive lub innym urządzeniu pamięciowym. IsMyLcdOK został zaprojektowany tak, aby...