iTunesFusion 3.3 portable

iTunesFusion

iTunesFusion ułatwia synchronizację iTunes z prawie każdym telefonem, tabletem lub odtwarzaczem MP3. Szybki i łatwy w użyciu, z konfigurowalnymi ustawieniami dla zaawansowanych użytkowników, takimi jak niestandardowe nazewnictwo plików oparte na znacznikach. Możesz skonfigurować wiele urządzeń i zsynchronizować urządzenie za pomocą kliknięcia przycisku na pasku zadań lub synchronizować tylko te pliki, które Ci są potrzebne.

Co potrafi iTunesFusion:

Dzięki profilom synchronizacji iTunesFusion możesz skonfigurować wiele urządzeń z różnymi ustawieniami, aby szybko i łatwo zsynchronizować muzykę z dowolnym urządzeniem multimedialnym. Dostosuj rzeczy, takie jak listy odtwarzania iTunes, w których chcesz synchronizować muzykę, a nawet skonfiguruj niestandardowe nazwy plików.

Automatycznie zobaczy, co jest już na twoim urządzeniu i co znajduje się na każdej liście odtwarzania, więc synchronizuje tylko potrzebne media. iTunesFusion skopiuje również pliki w kolejności alfabetycznej, dzięki czemu starsze urządzenia będą odtwarzać pliki w odpowiedniej kolejności.

Może automatycznie konwertować dowolny, niechroniony plik muzyczny do formatu MP3 za pomocą wbudowanej funkcji konwersji plików. Konwertuj (transkoduj) swoje pliki, aby działały na starszych urządzeniach lub aby użyć mniejszej przepływności i zaoszczędzić miejsce na urządzeniu.

Synchronizuje z dowolnym urządzeniem multimedialnym dzięki obsłudze MTP i USB przez iTunesFusion. Obejmuje to Twój telefon z Androidem, Windows Phone, Blackberry, klucz USB, zewnętrzny dysk twardy lub odtwarzacz MP3/MP4.

Dzięki postępom i wykresom urządzeń możesz śledzić wszystko, co dzieje się z urządzeniem podczas synchronizacji.

Program iTunesFusion używa tego samego instalatora zarówno w wersji darmowej, jak i Pro. Jeśli nie wpiszesz klucza licencyjnego podczas instalacji otrzymasz automatyczną, 30-dniową wersję próbną funkcji Pro. Po 30-dniowym okresie próbnym iTunesFusion automatycznie powróci do wersji bezpłatnej. Jeśli wolisz przywrócić program do wersji bezpłatnej przed końcem okresu próbnego, wykonaj następujące kroki: otwórz okno Ustawienia, kliknij kartę Klucz licencyjny, kliknij „Zmień na bezpłatną wersję”, kliknij Zastosuj. Po wykonaniu powyższych kroków aplikacja powróci do wersji darmowej z wyłączonymi funkcjami Pro. Po przywróceniu wersji bezpłatnej nie będziesz już otrzymywać monitów o aktualizację do wersji Pro.

Wersja Pro oferuje jeszcze synchronizację wielu list odtwarzania, niestandardową zmianę nazwy pliku, konwersję formatu i kilka innych funkcji. Te funkcje są dostępne do wypróbowania przez 30 dni.

Warunkiem działania aplikacji iTunesFusion jest posiadanie programu iTunes.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

Languages: Arabic, Chinese (Traditional), English (Australia, United Kingdom, United States), German, Hebrew, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Vietnamese + języki, które są częściowo kompletne / Languages that are Partially Complete (50).

You may also like...