JFX Konwerter jest to bardzo łatwy w użyciu konwerter różnych jednostek oparty na JavaFX. Umożliwia konwersję jednostek charakterystycznych dla wielu dziedzin, takich jak energetyka, masa, długość, siła, ciśnienie, temperatura, czas, prędkość i inne. Posiada bardzo prosty interfejs użytkownika. Autorem programu jest nasz rodak, Kamil Oleksik.

Program nie wymaga instalacji i po rozpakowaniu od razu nadaje się do użytku. Można go przez to używać na urządzeniach przenośnych (np. pamięć USB).

Info
JavaFX – rodzina technologii i produktów firmy Sun Microsystems, przeznaczonych głównie do tworzenia Rich Internet Application. W chwili obecnej w skład JavaFX wchodzi język skryptowy JavaFX Script oraz system dla urządzeń mobilnych Java ME.

Podstawowe cechy programu JFX Konwerter:
-234 różnych jednostek, walut i baz liczbowych
-na żądanie lub automatyczna aktualizacja kursów walut z Europejskiego Banku Centralnego
-bardzo wysoka dokładność (maksymalna liczba miejsc po przecinku wynosi 100)
-2 różne języki interfejsu użytkownika i baz danych jednostek: angielski i polski
-jednostki domyślne zdefiniowane przez użytkownika, które są wybierane automatycznie podczas uruchamiania aplikacji
-możliwość eksportu i importu preferencji aplikacji
-3 różne skórki aplikacji.

Program do poprawnego działania wymaga Java w wersji 8 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware – Apache License v2)
Pobierz /.zip/ (8,73 MB / 9,44 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

English, Polish
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/JFX_Konwerter_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/JFX_Konwerter_icon256-150x150.pngzbymalEdukacjaciśnienie,czas,Długość,energetyka,JFX Konwerter,JFX Konwerter portable,konwersja jednostek,Masa,Prędkość,Siła,temperatura
JFX Konwerter jest to bardzo łatwy w użyciu konwerter różnych jednostek oparty na JavaFX. Umożliwia konwersję jednostek charakterystycznych dla wielu dziedzin, takich jak energetyka, masa, długość, siła, ciśnienie, temperatura, czas, prędkość i inne. Posiada bardzo prosty interfejs użytkownika. Autorem programu jest nasz rodak, Kamil Oleksik. Program nie wymaga instalacji i...