Opera GX 109.0.5097.126 portable

Opera GX

Opera GX to specjalna wersja przeglądarki Opera stworzona by towarzyszyć graczom. Przeglądarka zawiera unikatowe funkcje, które pomogą Ci w pełni korzystać z gier i Internetu.

Chesz wycisnąć ze sprzętu jak najwięcej mocy? Nie ma potrzeby zamykania przeglądarki. GX Control pozwala ustawić ile pamięci RAM i procesora może wykorzystać przeglądarka.
RAM Limiter w panelu GX Control pozwala Ci wybrać ile pamięci wykorzysta Opera GX. Domyślne ustawienie w Limiterze RAM ma na celu zachowanie równowagi pomiędzy wykorzystaniem pamięci a przeglądaniem internetu. Przeglądarka będzie próbowała wykorzystywać mniej niż wyznaczona ilość pamięci, ale potraktuje priorytetowo płynność przeglądania, czyli nie będzie w pełni restrykcyjna. Na przykład, jeżeli pozwoli to utrzymać płynność streamingu albo pozostawić aktywny dostęp do pliku w chmurze, przeglądarka nieco przekroczy wyznaczony limit. Ustawienie Twardego Limitu zmusza przeglądarkę do pozostania poniżej wybranego limitu pamięci bez względu na wszystko. Przeglądarka nie przekroczy wtedy wybranego limitu pamięci, nawet jeśli miałoby to pogorszyć jakość przeglądania.
CPU Limiter pozwala Ci ustalić ile z mocy obliczeniowej procesora chcesz przeznaczyć dla przeglądarki – żeby resztę z nich wykorzystać na granie. Celem obu funkcji GX Control jest sprawienie, by Twoja przeglądarka zawsze mogła pozostawać włączona, nawet jeżeli grasz lub streamujesz grę potrzebującą dużej ilości zasobów.

Cechy Opera GX:

-Przeglądarka Opera GX integruje się z serwisem Twitch.
Nie przegap żadnej transmisji na żywo. Dzięki temu, że umieściliśmy Twitcha bezpośrednio w pasku bocznym możesz łatwo oglądać kanały, które obserwujesz, zobaczyć kto jest online, i włączyć powiadomienia za każdym razem, gdy ktoś, kogo śledzisz, rozpoczyna transmisję na żywo.

-Funkcja GX Corner – bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami, najnowszymi premierami gier i wiadomościami o grach – w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

-W Operze GX napotkasz efekty dźwiękowe, skomponowane we współpracy z inżynierem dźwięku Rubénem Rincónem i zespołem Berlinist, który niedawno otrzymał nominację do nagrody BAFTA Games Awards za oryginalną ścieżkę dźwiękową do gry Gris. Efekty dźwiękowe można włączać i wyłączać w ustawieniach przeglądarki.

-Możesz dostosować przeglądarkę do swoich potrzeb wybierając kolor podświetlenia, animacje na stronie startowej oraz motywy. Wybierz jedną ze specjalnie zaprojektowanych tapet lub ustaw tapetę z pulpitu komputera jako tło przeglądarki.

-Czatuj i surfuj po internecie w tym samym czasie dzięki komunikatorom Facebook Messenger, Telegram, Vkontakte i WhatsApp wbudowanym bezpośrednio w pasek boczny przeglądarki.

-Oglądaj Twitcha i Youtube’a dzięki funkcji wideo na wierzchu (video pop out), która pozwala utrzymywać okienko z materiałem wideo zawsze na wierzchu. Wideo pozostaje widoczne w okienku unoszącym się nad kartami, a także innymi aplikacjami.

-Korzystaj z płynniej działającego internetu bez reklam dzięki naszej wbudowanej funkcji blokowania reklam. Łatwo ją wyłącz, aby wspierać twórców opierających swoją działalność na reklamach.

-Ciesz się większą prywatnością i bezpieczeństwem dzięki naszej bezpłatnej, nie wymagającej logowania i nieograniczonej funkcji VPN w przeglądarce.

-Oprócz sklepu z rozszerzeniami Opery, nasza przeglądarka jest również kompatybilna z rozszerzeniami Google Chrome.

-Oglądaj tutoriale, solucje, transmisje lub inne treści wideo w oknie unoszącym się nad grą.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Portable /.exe online/: pobieramy plik instalacyjny programu. Po pierwszym uruchomieniu programu klikamy na przycisk Opcje, w linijce Instalacja zaznaczamy Samodzielna instalacja (USB), a następnie w Zainstaluj i określamy folder (np. tworzymy folder Opera GX), gdzie ma znaleźć się program. Możemy oczywiście wybrać opcję instalacji. PortableAppZ /.paf.exe online/: na pierwszym ekranie wpisujemy numer wersji, np. 109.0.5097.126

Languages: Belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan, Croatian, Czech, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, Dutch, English (UK & US), Estonian, Finnish, Filipino, French, French (Canadian), German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Spanish, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...