MemPad 3.69 portable

MemPad

MemPad jest notatnikiem, w którym można zorganizować i zarządzać notatkami w sposób hierarchiczny, oparty na drzewie. Wszystkie strony są przechowywane w jednym pliku. Interfejs użytkownika dostępny jest w 20 językach

Program oferuje standardowe funkcje edycji tekstu, w tym wytnij, kopiuj, wklej, cofnij, data, obsługa metody „kopiuj i wklej” i połączeń internetowych, jak również sieci i lokalnych powiązań pliku lub folderu (pełna ścieżka nie jest wymagana) oraz wewnętrznych linków stron.
Struktura indeksu może być modyfikowana przez przyciski, menu kontekstowe lub skróty klawiaturowe. Program zawsze zapisuje dane bez monitowania (podczas zamykania lub otwierania kolejnego pliku).

Automatycznie tworzy kopie zapasowe (można wyłączyć opcję), przywraca ostatnią kopię zapasową. Ma możliwość wyszukiwania na wszystkich stronach lub w obrębie węzła i wyszukuje do przodu lub do tyłu. Sortuje węzły rosnąco i malejąco.
Opcje obejmują: wybór czcionki, kolor tła, minimalizację do zasobnika systemowego, skróty, zawsze na wierzchu, chronienie hasłem, funkcje importu plików tekstowych.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...