Mp3tag 3.24 portable

Mp3tag

Mp3tag jest potężnym, a jednocześnie łatwym w użyciu narzędziem do edytowania metadanych (tagów) różnych formatów audio (ID3, Vorbis Comments i APE). Na podstawie informacji z tagów pozwala zmieniać nazwy plików.

Główne cechy narzędzia Mp3tag:
 • Edycja tagów wsadowych – Zapisuj tagi ID3v1.1, ID3v2.3, ID3v2.4, MP4, WMA, APEv2 i komentarze Vorbis do wielu plików jednocześnie.
 • Wsparcie dla okładek – Pobierz i dodaj okładki albumów do swoich plików i spraw, by Twoja biblioteka była jeszcze bardziej efektowna.
 • Importuj z Discogs, freedb, MusicBrainz – Importuj tagi z internetowych baz danych, takich jak Discogs, freedb, MusicBrainz i innych.
 • Zamień znaki lub słowa – Zamień ciągi w tagach i nazwach plików (z obsługą wyrażeń regularnych).
 • Twórz listy odtwarzania automatycznie – Twórz listy odtwarzania i zarządzaj nimi automatycznie podczas edycji.
 • Zmień nazwy plików z tagów – Zmień nazwy plików na podstawie informacji zawartych w znacznikach i importuj znaczniki z nazw plików.
 • Eksport do HTML, RTF, CSV – Generuj ładne raporty i listy swojej kolekcji.
 • Pełna obsługa Unicode – Interfejs użytkownika i tagowanie są w pełni zgodne z Unicode.

Oprócz tych głównych funkcji, Mp3tag oferuje wiele innych funkcji, począwszy od zbiorczego eksportu osadzonych okładek albumów, poprzez obsługę tagów charakterystycznych dla iTunes, takich jak typ multimediów lub ustawienia programu telewizyjnego, po łączenie wielu działań w grupy, które można zastosować za pomocą jedno kliknięcie myszą.

Mp3tag obsługuje następujące formaty audio:

-Advanced Audio Coding (.aac)
-Free Lossless Audio Codec (.flac)
-Monkey’s Audio (.ape)
-Mpeg Layer 3 (.mp3)
-MPEG-4 (.mp4 / .m4a / .m4b / iTunes compatible)
-Musepack (.mpc)
-Ogg Vorbis (.ogg)
-OptimFROG (.ofr)
-OptimFROG DualStream (.ofs)
-Speex (.spx)
-Tom’s Audio Kompressor (.tak)
-True Audio (.tta)
-Windows Media Audio (.wma)
-WavPack (.wv).

https://www.mp3tag.de/en/donations.html

Mp3tag – poradniki, instrukcje

Podobny do MP3tag, jest program Mp3TagsForTracks, który pomaga intuicyjnie przechowywać dodatkowe informacje bezpośrednio w pliku audio używając formatu ID3. Dzięki temu programy na wszystkich urządzeniach (komputerach, smartfonach, telewizorach, …) mają dostęp do tych metadanych i ich przeglądania. Aplikacja jest tylko w języku angielskim i niemieckim, jest wersja portable i instalacyjna – Strona domowa ; Download /.paf.exe ; .exe/

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 + XP/Vista/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Portable: pobierz instalator i uruchom. Po wyświetleniu odpowiedniego monitu wybierz „instalację przenośną” i „zainstaluj” do wybranego folderu (tworzymy nowy pusty folder). Uruchom mp3tag.exe.

Aby spolszczyć, po otworzeniu programu, klikamy Tools > Options… > Language > Polish > OK

Launcher: ten pakiet jest tylko programem uruchamiającym. Po prostu zainstaluj go jak zwykle, a następnie możesz zaktualizować Mp3tag.
Aby zaktualizować Mp3tag, najpierw pobierz plik instalacyjny. Wtedy możesz zrobić jedną z dwóch rzeczy:

 1. Umieść pobrany plik w folderze „Mp3tagPortable” (obok „Mp3tagPortable.exe”).
  lub:
 2. Pokaż Mp3tag Portable, gdzie znajduje się pobrany plik, kopiując „Mp3tagPortable\Other\Source\Mp3tagPortable.ini” do folderu „Mp3tagPortable” (obok „Mp3tagPortable.exe”). Otwórz go i dodaj ścieżkę do zwykłego folderu pobierania (bez litery dysku) do wpisu „DownloadDirectory”. Jeśli twój folder to „X:\Documents\Downloads”, linia powinna wyglądać następująco: „DownloadDirectory=Documents\Downloads”. Zapisz plik.

Teraz uruchom Mp3tag Portable, a zostanie on zaktualizowany.
Uwaga: posiadanie wielu wersji pliku instalacyjnego w dowolnym katalogu nie jest obsługiwane.

Plugins for foobar2000 ; Plugins for Total Commander

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Corsican, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Romanian, Russian, Serbian, Serbian (Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Tamil, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...