mpTrim 3.05 portable

mpTrim

mpTrim to niewielki, prosty i łatwy w użyciu edytor MP3 stworzony, aby ulepszyć Twoją kolekcję muzyki. Może oczyścić, przyciąć, podnieść poziom głośności lub stopniowo wyciszyć twoje pliki MP3.

Oczyszczanie zmniejsza rozmiar plików (nie jest to redukcja szumów!). Przycinanie jest przydatne, gdy plik zawiera niepożądane odgłosy. Podnoszenie poziomu głośności jest przydatne w przypadku cicho nagranych plików MP3. Zauważ, że mpTrim operuje precyzyjnie na granicach ramek MPEG.

Co dokładnie może dla ciebie zrobić mpTrim?

-przycinać pliki MP3, usuwając ciche lub niechciane części
-regulować głośność plików MP3. Zmiana głośności może być ręczna lub automatyczna (normalizacja głośności)
-wyciszyć pliki MP3 (aby naprawić nagły początek i koniec)
-wyczyścić pliki MP3 i odzyskać zmarnowane miejsce na dysku
-utrzymuje nienaruszoną jakość muzyki, bez względu na to, ile razy przetwarzasz plik MP3, ponieważ działa on bezpośrednio w formacie MP3 bez konieczności dekodowania i ponownego kodowania. To także sprawia, że ​​jest bardzo szybki
-uzyskać informacje o ramkach, błędach i znacznikach (tagach) ID3
-jest bezpłatny – bez okresu próbnego ani limitu czasu
-jest dostępny w wielu językach.

mpTrim – poradniki, instrukcje

Chcesz więcej? Dla tych, którzy się zarejestrują mpTrim PE ma rozszerzoną obsługę rozmiaru pliku i może robić inne unikalne rzeczy, takie jak poprawka CRC i tworzenie nagłówka informacji VBR. Użytkownicy profesjonalni mogą również sprawdzić mpTrim PRO pod kątem dodatkowych funkcji.

To narzędzie jest przenośne (portable), więc nie wymaga instalacji i nie modyfikuje rejestru systemu Windows. Program mpTrim jest jednym z najbardziej wydajnych narzędzi do cięcia plików MP3 i jest odpowiedni dla wszystkich kategorii użytkowników. Do działania potrzebuje małej ilości zasobów systemowych, a jego praca jest szybka i wolna od błędów. Co najważniejsze, jakość muzyki pozostaje nienaruszona.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny / niektóre funkcje są w wersji pro i premium (freeware / trialware)

Możesz używać mpTrim w innym języku – po prostu rozpakuj jeden z plików lokalizacyjnych w tym samym katalogu co mpTrim. Następnym razem, gdy go uruchomisz będzie w języku, który chciałeś.

Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Polish, Portuguese, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...