NirLauncher 1.30.5 portable

NirLauncher

NirLauncher to pakiet ponad 200 przenośnych darmowych programów narzędziowych dla systemu Windows, wszystkie opracowane dla witryny internetowej NirSoft w ciągu ostatnich kilku lat. Sam launcher (program uruchamiający aplikacje) jest w języku angielskim, natomiast większość programów będzie po polsku, po wgraniu polskich plików językowych dla poszczególnych programów.

Aby rozpocząć korzystanie z NirLaunchera, po prostu wyodrębnij wszystkie pliki z pakietu na dysk flash lub dowolny inny dysk. Musisz wyodrębnić pakiet z pełnymi nazwami folderów, aby wszystkie narzędzia NirSoft zostały dodane do podfolderu NirSoft. Po rozpakowaniu pakietu po prostu uruchom plik wykonywalny – NirLauncher.exe.

Funkcje aplikacji NirLauncher:

-może być używany z USB bez potrzeby jakiejkolwiek instalacji
-NirLauncher i wszystkie narzędzia w pakiecie są całkowicie darmowe, bez spyware/adware/malware. Ten pakiet nie zawiera żadnego oprogramowania innych firm, pasków narzędzi, wtyczek do przeglądarek internetowych ani innych niechcianych niespodzianek. Nie zainstaluje żadnego oprogramowania w systemie i nie zmieni strony głównej przeglądarki internetowej ani innych ustawień w systemie
-pakiet zawiera różnorodne narzędzia, które mogą być potrzebne do codziennego korzystania z komputera, w tym narzędzia do odzyskiwania utraconych haseł, monitorowania sieci, przeglądania i wyodrębniania plików cookie, pamięci podręcznej i innych informacji przechowywanych przez przeglądarkę internetową, wyszukiwania plików w system i nie tylko…
-każde narzędzie w pakiecie można łatwo uruchomić, wyświetlić plik pomocy lub przejść do strony internetowej narzędzia
-w przypadku korzystania z niego z dysku flash USB konfiguracja każdego narzędzia jest zapisywana w pliku .cfg na dysku flash
-w systemach 64-bit NirLauncher automatycznie uruchamia wersję 64-bitową narzędzia, gdy istnieje oddzielna wersja
-pozwala również na dodanie większej liczby pakietów oprogramowania do głównego pakietu NirSoft.
-umożliwia generowanie plików wtyczek dla BartPE (Launcher -> Generuj pliki wtyczek BartPE), dzięki czemu możesz łatwo korzystać z narzędzi NirSoft z rozruchowego dysku CD z systemem Windows.

Narzędzia w pakiecie NirLauncher (lista jest automatycznie aktualizowana po wydaniu nowego pakietu NirLauncher).

Fałszywe problemy: wiele programów antywirusowych wyświetla fałszywe alerty, informując, że narzędzia NirSoft do odzyskiwania hasła są zainfekowane trojanem, wirusem lub złośliwym oprogramowaniem. Aby uzyskać więcej informacji o fałszywie pozytywnych problemach, przeczytaj ten wpis .
Jeśli oprogramowanie antywirusowe wyświetla fałszywy alert, możesz skorzystać z następującego artykułu, który wyjaśnia, jak wysłać raport o fałszywym alarmie do firmy antywirusowej: Jak zgłosić złośliwe oprogramowanie lub fałszywe alarmy wielu dostawcom oprogramowania antywirusowego. Poniżej przykład zgłaszania problemów z bezpieczeństwem z Microsoft Defender:

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Niektóre narzędzia mają oddzielną wersję dla x64, a NirLauncher automatycznie uruchamia je, gdy jesteś w systemie x64.
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego i komercyjnego (freeware for private and commercial use)
Ten pakiet narzędzi został wydany jako freeware, co oznacza, że ​​możesz go swobodnie używać w domu lub w firmie. Jedynym wyjątkiem jest narzędzie NK2Edit, które wymaga zakupu licencji komercyjnej, jeśli używasz go w firmie lub organizacji biznesowej.

Plik .zip jest chroniony hasłem. Hasło do rozpakowania plików: nirsoft9876$

Uwaga: nie używaj żadnego agresywnego menedżera pobierania, który otwiera wiele połączeń. Jeśli to zrobisz, Twój adres IP może zostać zablokowany przed pobraniem tego pakietu.

Po rozpakowaniu i skopiowaniu z folderu wszystkich plików językowych, wrzucamy je do folderu: nirsoft_package_enc_1.xx.xx > NirSoft

Languages NirLauncher: English
Languages Translation Packs: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, French, German, Greek, Italian, Japanese, Nederlands (Dutch), Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish.

You may also like...