norton_power_eraser_icon256Norton Power Eraser to bezpłatne narzędzie do usuwania wirusów, które można pobrać i uruchomić w celu wyeliminowania programów typu „spyware” i innych zagrożeń z komputera. Narzędzie to można uruchomić w celu przeprowadzenia skanowania w poszukiwaniu zagrożeń, nawet mając produkt firmy Symantec lub dowolny inny produkt zabezpieczający. Jeśli nie można uruchomić komputera w trybie normalnym, można uruchomić to narzędzie w trybie awaryjnym. Narzędzie Norton Power Eraser można łatwo pobrać i szybko skanuje ono komputer w celu wykrycia najagresywniejszych wirusów komputerowych. Narzędzia tego nie trzeba instalować.

Norton Power Eraser usuwa głęboko ukryte i trudne do wykrycia programy typu „crimeware”, które często są pomijane przez tradycyjne mechanizmy skanowania antywirusowego.

Narzędzie Norton Power Eraser jest zgodne tylko z komputerami, na których zainstalowano system operacyjny Microsoft Windows. Narzędzie nie działa na komputerach z systemem Mac OS X.

Narzędzie stosuje agresywne metody wykrywania zagrożeń i możliwe jest, że wybierze do usunięcia nieszkodliwe programy. Przed usunięciem plików należy uważnie sprawdzić stronę wyników skanowania. Jeśli przypadkowo usuniesz prawidłowy program, narzędzie umożliwia sprawdzenie poprzednich sesji naprawy i wycofanie zmian.

Klikamy dwukrotnie plik NPE.exe, aby uruchomić narzędzie Norton Power Eraser. Program wyszuka i pobierze nową wersję, jeśli jest dostępna.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja bezpłatny (freeware)
Pobierz (9,08 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: English, Polish + ?

norton_power_eraser_1 norton_power_eraser_2 norton_power_eraser_4
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Norton_Power_Eraser_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Norton_Power_Eraser_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBezpieczeństwo,crimeware,Norton Power Eraser,Norton Power Eraser portable,skaner antywirusowy,Spyware,usuwanie wirusów
Norton Power Eraser to bezpłatne narzędzie do usuwania wirusów, które można pobrać i uruchomić w celu wyeliminowania programów typu „spyware' i innych zagrożeń z komputera. Narzędzie to można uruchomić w celu przeprowadzenia skanowania w poszukiwaniu zagrożeń, nawet mając produkt firmy Symantec lub dowolny inny produkt zabezpieczający. Jeśli nie można...