NoVirusThanks Send To Manager to mała aplikacja dla systemu operacyjnego Windows, która pomaga użytkownikom zarządzać skrótami (.LNK) obecnymi w menu systemu “Wyślij do”. Dzięki temu prostemu narzędziu możemy wyświetlić listę zainstalowanych skrótów w folderze “Wyślij do”, usunąć niechciane skróty, pokazać właściwości skrótów i łatwo dodawać nowe skróty, obsługując oba skróty do pliku i folderu.
NoVirusThanks Send To Manager wyświetli przydatne informacje o każdym skrócie, tj. nazwę, lokalizację i proces docelowy.

Program jest wolny od spyware, adware i innych szkodników. To oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne dla każdego, w domu i w pracy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (1,57 MB / 4,24 MB) – w paczce wersje 32/64-bit Spolszczenie /Polish lang/ Plik językowy po rozpakowaniu wrzucamy do folderu “Langs”.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: English, French, Greek, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish.

https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/NoVirusThanks_Send_To_Manager_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/NoVirusThanks_Send_To_Manager_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalSystemoweMenu,menu systemowe,NoVirusThanks Send To Manager,NoVirusThanks Send To Manager portable,Wyślij do,zarządzanie skrótami
NoVirusThanks Send To Manager to mała aplikacja dla systemu operacyjnego Windows, która pomaga użytkownikom zarządzać skrótami (.LNK) obecnymi w menu systemu 'Wyślij do'. Dzięki temu prostemu narzędziu możemy wyświetlić listę zainstalowanych skrótów w folderze 'Wyślij do', usunąć niechciane skróty, pokazać właściwości skrótów i łatwo dodawać nowe skróty, obsługując oba...