NtbTyperHelper to mała aplikacja stworzona tylko do jednej czynności. Podczas pisania na laptopie wyłącza kursor, aby zapobiec niezamierzonemu uruchomieniu touchpada.

NtbTyperHelper po uruchomieniu umiejscawia się w zasobniku systemowym i wyłącza kursor zapobiegając jego ruchom podczas pisania. Gdy jest uruchomiony ciągle sprawdza wprowadzanie danych z klawiatury i tymczasowo wyłącza kursor kiedy coś piszemy. Touchpad zostanie włączony ponownie, gdy tylko wejście klawiatury nie zostanie wykryte przez to narzędzie. Używając tej aplikacji jakiekolwiek przypadkowe działania touchpada powinny zostać zablokowane podczas pisania. Działając w zasobniku systemowym nie będzie kolidować z tym, co robimy.
Aplikacja ma wbudowaną obsługę skrótu klawiaturowego CTRL+ALT+P, aby przełączać się między trybami WŁĄCZ / WYŁĄCZ.

Dobrze by było, aby program oferował opcję włączania i wyłączania za pomocą kliknięcia ikony aplikacji na pasku zadań, gdyby można ustawić niektóre klawisze lub skróty klawiaturowe, jako wyjątki, aby można je było naciskać bez wyłączania kursora.
Obiecujące narzędzie, które może być bardzo pomocne dla użytkowników laptopów, ale wymaga jeszcze dopracowania.

Uwaga
Program wymaga do pracy bibliotek Java 2 Runtime Enviroment.

Program uruchamiamy klikając ntbTyper.jar

Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (MIT License)
Pobierz /.jar/ (2,3 MB)
Brak wersji instalacyjnej.
Brak języków / No languages
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/NtbTyperHelper_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/NtbTyperHelper_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiJava,Kursor,NtbTyperHelper,NtbTyperHelper portable,touchpad,wyłączanie touchpada
NtbTyperHelper to mała aplikacja stworzona tylko do jednej czynności. Podczas pisania na laptopie wyłącza kursor, aby zapobiec niezamierzonemu uruchomieniu touchpada. NtbTyperHelper po uruchomieniu umiejscawia się w zasobniku systemowym i wyłącza kursor zapobiegając jego ruchom podczas pisania. Gdy jest uruchomiony ciągle sprawdza wprowadzanie danych z klawiatury i tymczasowo wyłącza kursor kiedy...