Olive Video Editor 0.2.0-f7e1bff0 / 0.1 portable

Olive Video Editor

Olive Video Editor to darmowy nieliniowy edytor wideo, którego celem jest zapewnienie w pełni funkcjonalnej alternatywy dla wysokiej klasy profesjonalnego oprogramowania do edycji wideo.

W przeciwieństwie do większości innych programów do edycji wideo typu open source i jest skierowany do początkujących i profesjonalistów. Projekt został uruchomiony w listopadzie 2018 roku przez mattkc, a jego twórca nadal uważa go za oprogramowanie w wersji alfa.

Jest napisany w języku C ++ i wykorzystuje biblioteki Qt dla interfejsu, OpenGL do renderowania, FFmpeg do kodowania i dekodowania audio-wideo oraz OpenImageIO do wyświetlania obrazów z zarządzaniem kolorymetrią.

Aplikacja zawiera kilka okien dokowania, które można zamknąć lub pozostawić otwarte, w zależności od stylu pracy i preferencji. Trzeba pamiętać, że edytor nie zawiera narzędzi do konwersji, dlatego najpierw musisz przenieść materiał na dysk twardy.

Program pozwala na usuwanie części materiału do punktu wejścia lub wyjścia, dzielenie, łączenie, standardowe wklejanie i wklejanie i inne. Mżesz sprawdzić modyfikacje dokonane w menu, które pozwala na przełączanie między ramkami, zwiększanie lub zmniejszanie prędkości lub odtwarzanie, np. w pętli.

Zawiera dziesiątki dodatkowych funkcji, które sprawiają, że edycja jest jeszcze wygodniejsza. Możesz je znaleźć w menu Narzędzia.

Program Olive Video Editor rozwija się dość szybko, a użytkownicy już produkują na nim filmy, ale wciąż jest w wersji alfa, co oznacza, że ​​jest niekompletna i nie w pełni stabilna. Niezależnie od tego producent zaprasza do pobrania najnowszej wersji i wypróbowania jej.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Oto najnowsza kompilacja aktualnej bazy kodu Olive. W związku z tym są uważane za wysoce niestabilne i chociaż mogą zawierać nowe funkcje, używasz ich na własne ryzyko lub wyłącznie do celów testowych. Brak języka polskiego.

Wersja Olive 0.1.0 jest już nieobsługiwana

Plik z językiem polskim wrzucamy do folderu „ts”.
Spolszczenie udostępnił użytkownik „fresta” (Programy za darmo). Od autora spolszczenia: Dokonałem tłumaczenia programu na polski. Słusznie oznaczony jako „Alpha”. Nie ma w pliku całości tekstu angielskiego do przetłumaczenia na język polski, dlatego też występują w programie nie przetłumaczone znaczenia. Naprędce tłumaczyłem, więc mogą być błędy. Można skorygować. Kawał roboty zrobiłem i przekazuję dalej.

Languages v. 0.2.0: Arabic, Bosnian, Czech, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

Languages v. 0.1.0: Arabic, Bosnian, Czech, English, French, German, Indonesian, Italian, Russian, Serbian, Spanish, Ukrainian + Polish.

You may also like...