One Commander 3.69.2.0 portable

One Commander

One Commander to wszechstronne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które zostało zaprojektowane, aby zapewnić alternatywny sposób przeglądania, organizowania i pracy z plikami oraz folderami, pozwala również na wykonywanie operacji wsadowych przy minimalnym wysiłku.

Menedżer plików One Commander umożliwia szybkie przeglądanie, kopiowanie, zmienianie nazw, przenoszenie lub usuwanie plików na komputerze. Korzysta z widoku drzewa do organizowania folderów, podfolderów i plików, upewniając się, że bieżąca lokalizacja jest widoczna w każdym czasie. Obsługuje wiele kart, co pozwala na łatwe przełączanie między nimi i dostęp do katalogów, których potrzebujemy.
W zależności od formatu plików, niektóre z nich mogą być przeglądane w programie One Commander (możliwość ich podglądu), natomiast inne mogą być otwierane za pomocą domyślnego oprogramowania.
Ponadto, funkcja rozwijanej listy pozwala łączyć pliki z różnych lokalizacji i przetwarzać je jednocześnie, co pozwala przenieść je do nowego katalogu lub je skopiować.

Komercyjne wykorzystanie jest dozwolone z licencją Pro – Co to jest wykorzystanie komercyjne?.

Program do działania wymaga w systemie bibliotek Microsoft .NET Framework v. 4.8

Działa w systemach: Windows 10 64-bit/11
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

Wersja portable: wypakuj archiwum do NOWEGO folderu niesystemowego (oprogramowania przenośnego nie można uruchomić z „Plików programów”). Jeśli rozpakowujesz za pomocą Eksploratora plików, kliknij prawym przyciskiem myszy archiwum, wybierz właściwości i najpierw odblokuj plik.
Wersja ze sklepu Microsoft: potencjalnie istnieje problem z uprawnieniami do otwierania plików pakietu Office. Jeśli problem dotyczy tego, zainstaluj wersję przenośną. Aktualizacje wersji ze sklepu Microsoft są opóźnione o kilka dni ze względu na czas potrzebny na przejście certyfikacji sklepu.
Użytkownicy wersji ClickOnce powinni przełączyć się na wersję przenośną lub wersję ze sklepu Microsoft Store.

Languages: English, French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Ukrainian + 3.

You may also like...