One Commander 3.2.93.0 portable

One Commander

One Commander to wszechstronne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które zostało zaprojektowane, aby zapewnić alternatywny sposób przeglądania, organizowania i pracy z plikami oraz folderami, pozwala również na wykonywanie operacji wsadowych przy minimalnym wysiłku.

Ten menedżer plików umożliwia szybkie przeglądanie, kopiowanie, zmienianie nazw, przenoszenie lub usuwanie plików na komputerze.Korzysta z widoku drzewa do organizowania folderów, podfolderów i plików, upewniając się, że bieżąca lokalizacja jest widoczna w każdym czasie. Obsługuje wiele kart, co pozwala na łatwe przełączanie między nimi i dostęp do katalogów, których potrzebujemy.
W zależności od formatu plików, niektóre z nich mogą być przeglądane w programie One Commander (możliwość ich podglądu), natomiast inne mogą być otwierane za pomocą domyślnego oprogramowania.
Ponadto, funkcja rozwijanej listy pozwala łączyć pliki z różnych lokalizacji i przetwarzać je jednocześnie, co pozwala przenieść je do nowego katalogu lub je skopiować.

Program, aby mógł funkcjonować prawidłowo, zaleca się, aby uruchamiać go w trybie administratora, ponieważ będzie ona zapewniać lepszą wydajność. Może być przechowywany i uruchamiany z przenośnego urządzenia pamięci masowej USB, dzięki czemu można z nim pracować na każdym komputerze bez pozostawiania śladów po usunięciu go.

Program do działania wymaga w systemie bibliotek Microsoft .NET Framework (v. 4.8 dla wersji 3.x.xx)

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Konfiguracja wersji przenośnej:

Wersja portable: wypakuj archiwum do NOWEGO folderu niesystemowego (oprogramowania przenośnego nie można uruchomić z „Plików programów”). Jeśli rozpakowujesz za pomocą Eksploratora plików, kliknij prawym przyciskiem myszy archiwum, wybierz właściwości i najpierw odblokuj plik.
Wersja ze sklepu Microsoft: potencjalnie istnieje problem z uprawnieniami do otwierania plików pakietu Office. Jeśli problem dotyczy tego, zainstaluj wersję przenośną.
Użytkownicy wersji ClickOnce powinni przełączyć się na wersję przenośną lub wersję ze sklepu Microsoft Store.

Program jest przetłumaczony na język polski w niewielkim stopniu, a v. 2 i 3 są tylko w języku angielskim

Wersja v.3 to przepisanie wersji v.2 rozpoczętej w styczniu 2020 r. Oferuje lepszą wydajność, nowy system motywów, obsługę wielu okien i wiele więcej. Obecnie jest tworzony dzięki Waszym opiniom i wsparciu. Bezpłatny do użytku domowego i bez reklam.

Languages:
v.1: Brazilian Portuguese, Croatian, Danish, Dutch, English, French, German, Hungarian, Korean, Polish, Rusian, Serbian, Spanish.
v.2/3: English.

One Commander v.1:

One Commander v.3:

You may also like...