One Commander to wszechstronne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które zostało zaprojektowane, aby zapewnić alternatywny sposób przeglądania, organizowania i pracy z plikami oraz folderami, pozwala również na wykonywanie operacji wsadowych przy minimalnym wysiłku.
Ten menedżer plików umożliwia szybkie przeglądanie, kopiowanie, zmienianie nazw, przenoszenie lub usuwanie plików na komputerze.Korzysta z widoku drzewa do organizowania folderów, podfolderów i plików, upewniając się, że bieżąca lokalizacja jest widoczna w każdym czasie. Obsługuje wiele kart, co pozwala na łatwe przełączanie między nimi i dostęp do katalogów, których potrzebujemy.
W zależności od formatu plików, niektóre z nich mogą być przeglądane w programie One Commander (możliwość ich podglądu), natomiast inne mogą być otwierane za pomocą domyślnego oprogramowania.
Ponadto, funkcja rozwijanej listy pozwala łączyć pliki z różnych lokalizacji i przetwarzać je jednocześnie, co pozwala przenieść je do nowego katalogu lub je skopiować.

Info
Program, aby mógł funkcjonować prawidłowo, zaleca się, aby uruchamiać go w trybie administratora, ponieważ będzie ona zapewniać lepszą wydajność. Może być przechowywany i uruchamiany z przenośnego urządzenia pamięci masowej USB, dzięki czemu można z nim pracować na każdym komputerze bez pozostawiania śladów po usunięciu go.
Program jest wciąż w fazie rozwoju i ​​wymaga jeszcze pracy, aby poprawić jego stabilność.

 

Uwaga
Program do działania wymaga w systemie bibliotek Microsoft .NET Framework 4.6.
Program nie jest podpisany, więc pojawi się tablica z napisem “od nieznanego wydawcy”.
Info
Program jest przetłumaczony na język polski w niewielkim stopniu.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 13,9 MB / 39,6 MB ) – v. 1.3.30.0 Pobierz /.paf / ( 148 MB ) – v. 1.3.30.0
Języki / Languages:
Brazilian Portuguese, Croatian, Danish, Dutch, English, French, German, Hungarian, Korean, Polish, Rusian, Serbian, Spanish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/OneCommander_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/OneCommander_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAFmenedżer plików,Menedżery plików,One Commander,One Commander portable,Pliki
One Commander to wszechstronne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które zostało zaprojektowane, aby zapewnić alternatywny sposób przeglądania, organizowania i pracy z plikami oraz folderami, pozwala również na wykonywanie operacji wsadowych przy minimalnym wysiłku. Ten menedżer plików umożliwia szybkie przeglądanie, kopiowanie, zmienianie nazw, przenoszenie lub usuwanie plików na komputerze.Korzysta z widoku...