OneLoupe jest narzędziem, które pozwoli nam zobaczyć wszystko powiększone na ekranie komputera.
Jest proste i łatwe w obsłudze, zawsze gotowe, gdy jest to potrzebne, aby wyświetlić wszystkie drobne szczegóły, nawet pisane drobnym drukiem i ciężko je rozszyfrować.
Praktycznie nie powoduje żadnego obciążenia dla systemu, a instalacja nie jest wymagana, po umieszczeniu na pulpicie jest zawsze gotowy do użycia. Obsługuje skróty klawiaturowe, a aby go uruchomić klikamy na ikonę aplikacji.
Zakres regulacji powiększenia oraz współczynnik powiększenia umożliwiają dostosowanie do potrzeb indywidualnych, które musimy zastosować w ustawieniach programu OneLoupe.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)


Pobierz /.zip 32-bit/ (36 KB / 48 KB) Pobierz /.zip 64-bit/
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Persian, Polish, Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish.

oneloupe_1
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/OneLoupe_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/OneLoupe_icon256-150x150.pngzbymalDodatki64-bit,Dodatki,Ekran,Lupa,powiększenie
OneLoupe jest narzędziem, które pozwoli nam zobaczyć wszystko powiększone na ekranie komputera. Jest proste i łatwe w obsłudze, zawsze gotowe, gdy jest to potrzebne, aby wyświetlić wszystkie drobne szczegóły, nawet pisane drobnym drukiem i ciężko je rozszyfrować. Praktycznie nie powoduje żadnego obciążenia dla systemu, a instalacja nie jest wymagana, po umieszczeniu...