MPC-BE 1.7.2 portable

MPC-BE / Media Player Classic Black Edition

MPC-BE (czyli Media Player Classic Black Edition), to odtwarzacz wideo i audio dla systemów Windows.

Oparty został na oryginalnym odtwarzaczu Media Player Classic (projekt Gabest) oraz Media Player Classic Home Cinema (projekt-Casimir666) i jest ich ulepszoną wersją. Zawiera dodatkowe funkcje, narzędzia i poprawki błędów. Oferuje wsparcie dla najnowszych technologii odtwarzania obrazu i dźwięku.
Między innymi obsługuje DirectX Video Acceleration (DXVA), co oznacza, że obciążenie procesora komputera może być w znacznym stopniu zmniejszone. Jedną z ciekawych cech programu jest możliwość odtwarzania zewnętrznych napisów w różnych formatach. Posiada również możliwość przechwytywania obrazu i nagrywanie programów odtwarzanych za pomocą tunera telewizyjnego.
Oczywiście odtwarza wszystkie możliwe pliki wideo.

MPC-BE_screen

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Po pobraniu i rozpakowaniu programu tworzymy (np. w Notatniku) plik o nazwie mpc-be.ini wpisując [Settings] i wrzucamy do folderu z programem

Ikony

Zmiany w wersji: link

Languages: Armenian, Basque, Belarusian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...