Open Collective 2023 online

crowdfunding

Open Collective umożliwia wszystkim rodzajom grup zbieranie, zarządzanie i wydawanie pieniędzy w przejrzysty sposób (crowdfunding). Platforma oprogramowania open source angażuje darczyńców i sympatyków, automatyzuje administrację i pomaga opowiedzieć Twoją historię.

Chociaż Internet jest doskonałym narzędziem pomagającym ludziom współpracować, grupom nadal niezwykle trudno jest gromadzić fundusze i wykorzystywać je w przejrzysty sposób. W rezultacie inicjatywy, projekty i ruchy pojawiają się tu i tam, by szybko zniknąć z powodu braku funduszy. Wyobraź sobie, ile wspaniałych rzeczy się nie wydarzyło, ponieważ finansowanie (które jest prawdopodobnie tlenem dla większości organizacji) jest trudne do utrzymania. Bez łatwego sposobu na gromadzenie i zarządzanie finansami większość pomysłów, które mogą zmienić świat, rzadko jest w stanie otworzyć się z nasion, nie mówiąc już o wyrośnięciu na pełnoprawne drzewo. Dlatego jest Open Collective.

Nasz kod jest w pełni przejrzysty i open source, tak jak nasz budżet. Jesteś właścicielem swoich danych, bo nigdy ich nie sprzedamy ani nie zablokujemy. W unikalny sposób łączy potężną platformę technologiczną z gospodarzem podatkowym, umożliwiając wspólnikom pozyskiwanie i wydawanie pieniędzy bez prawnego uwzględniania, martwienia się o podatki lub otwierania konta bankowego.

Funkcje Open Collective:
 • Udostępnij swój budżet
  Każdy może zobaczyć, skąd pochodzą pieniądze i gdzie trafiają. Przejrzystość i odpowiedzialność bez żadnych arkuszy kalkulacyjnych oraz dodatkowej pracy.
 • Otrzymuj wpłaty
  Akceptuj płatności kartą kredytową, przelewem bankowym i Paypal. Zdefiniuj własne poziomy i wyznacz cele, aby zmotywować swoich zwolenników do dawania.
 • Zarządzaj wydatkami
  Współtwórcy i dostawcy mogą łatwo przesyłać rachunki i faktury. Zatwierdzasz je lub odrzucasz, a po zapłaceniu saldo aktualizuje się automatycznie.
 • Zaangażuj swoją społeczność
  Publikuj aktualizacje, aby zaangażować zwolenników i dzielić się swoimi postępami oraz wpływem ich finansowania. Używaj konwersacji jako forum dyskusyjnego społeczności.
 • Celebruj wspierających
  Tablica wyników Twoich najlepszych sponsorów oraz wyróżnienie.
 • Otrzymuj comiesięczne raporty
  Podsumowanie działań Twojej grupy, postępów w realizacji celów budżetowych, nowych twórców oraz szczegółów wydatków, wraz ze wszystkimi danymi transakcji i załączonymi paragonami/fakturami.
 • Wydarzenia
  Organizuj wydarzenia online lub offline, a przychody ze sprzedaży biletów trafiają bezpośrednio do Twojego przejrzystego budżetu.
 • Projekty
  Zarządzaj dotacją lub zbieraj pieniądze na określony cel, korzystając z elastycznych narzędzi do segregowania budżetu.
 • Wirtualne karty
  Wydawaj pieniądze w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z karty kredytowej lub debetowej online, bezpośrednio powiązanej z funduszami Open Collective (ta funkcja beta jest dostępna tylko dla niektórych hostów fiskalnych).
 • Przycisk na stronę
  Możesz wyświetlić komponent Open Collective bezpośrednio na swojej stronie internetowej, co oznacza, że ludzie nie muszą opuszczać Twojej strony, aby zapłacić.
 • Dodatkowe zabezpieczenie
  Opcjonalne uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), jako narzędzie do zarządzania pieniędzmi bardzo poważnie traktujemy bezpieczeństwo.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Languages (8-100%): Catalan, Chinese, Czech, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Ukrainian.

You may also like...