Passky 8.1.1 portable

Passky

Passky to prosty, nowoczesny, lekki, otwarty i bezpieczny menedżer haseł. Jest oprogramowaniem typu open source. Oznacza to, że każdy może go pobrać, zagłębić się w jego kod i dostosować go do swoich upodobań. Korzystanie z usługi Passky nie wymaga ponoszenia kosztów z góry ani miesięcznej subskrypcji. Jest całkowicie darmowy do pobrania i może być hostowany przez każdego, kto ma do tego miejsce.

Niektóre osoby niechętnie korzystają z menedżera haseł, ponieważ obawiają się, że może to narazić ich na ataki hakerów i innych złośliwych podmiotów. Ale kiedy zrozumiesz, jak działa, szybko zdasz sobie sprawę, że korzystanie z menedżera haseł, takiego jak Passky, jest znacznie bezpieczniejsze niż wybranie jednego hasła na wszystkich kontach. Gdy zapisujesz informacje o swoim koncie w Passky, wszystkie poufne dane są w pełni szyfrowane. Oznacza to, że nikt w Passy ani potencjalni hakerzy nie mogą uzyskać dostępu do Twoich danych wrażliwych. Gdyby ktoś uzyskał dostęp do twoich haseł, mógłby zobaczyć tylko zaszyfrowaną wersję, która jest bezużyteczna bez twojego klucza głównego. Jaki jest twój klucz główny? To Twoje osobiste hasło — jedyne hasło, którego potrzebujesz, aby odblokować wszystkie inne hasła. Kiedy próbujesz uzyskać dostęp do poczty e-mail lub innej witryny chronionej hasłem, Passky pobierze Twoje zaszyfrowane hasło z naszego serwera. Następnie wprowadzisz swoje hasło główne, które odszyfruje hasło. Tak więc będziesz musiał tylko zapamiętać swoje hasło główne. Bez wysiłku odblokuje każde inne hasło, jakie możesz chcieć.

Cechy menedżera haseł Passky:
 • Łatwość użycia
  Głównym celem dla Passky jest bycie najłatwiejszym w użyciu menedżerem haseł. Na głównej stronie Passky możesz jednym kliknięciem zobaczyć wszystkie zapisane hasła, wyszukać konkretne, edytować je i kopiować informacje.
 • Oprogramowanie i sprzęt 2FA
  W przeciwieństwie do niektórych innych menedżerów haseł, dbamy o bezpieczeństwo, dlatego użytkownicy mogą korzystać z dwuskładnikowego uwierzytelniania oprogramowania i sprzętu całkowicie za darmo.
 • Import i eksport
  Passky umożliwia importowanie haseł ze wszystkich innych głównych menedżerów haseł w ciągu zaledwie kilku sekund. Nie tylko to, ale może również eksportować twoje hasła do różnych menedżerów haseł, dzięki czemu możesz bez problemu przełączyć się z Passky na dowolny inny menedżer haseł.
 • Wiele języków
  Z pomocą naszych użytkowników Passky obsługuje wiele języków. Jeśli brakuje Twojego języka i chcesz przyczynić się do tego projektu, możesz łatwo przetłumaczyć go na Crowdin.
 • Wiele motywów
  Dostosuj wygląd i styl do swoich pragnień. Wybierz spośród gotowych motywów lub stwórz własny w mniej niż pięć minut.

Rabbit Company /producent programu Passky/: Kiedy uruchomiliśmy Passky, skonfigurowaliśmy dwa serwery, z których każdy może przechowywać do 1000 haseł dla 100 użytkowników. Te serwery są obecnie otwarte dla nowych użytkowników. Ale dostęp uzyskają tylko pierwsze dwieście osób, które się zarejestrują. Możliwe przyszłe serwery zależą od wielu czynników. Jeśli więc chcesz uzyskać dostęp do najlepszego menedżera haseł o otwartym kodzie źródłowym na rynku, nadszedł czas, aby dołączyć.

Passky upraszcza Twoje cyfrowe życie i rozwiązuje problem z hasłami. Wszystko, co kiedykolwiek będziesz musiał zrobić, to zapamiętać jedno, bardzo bezpieczne hasło, które zawiera wielkie i małe litery, cyfry i znaki specjalne. Gdy zapiszesz to w portfelu lub torebce (lub zakopiesz je w pamięci), będziesz mógł korzystać z bezpiecznych haseł na swoich kontach internetowych bez konieczności zapamiętywania dziesiątek słów kodowych. To sprawia, że jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów ochrony Twojej tożsamości online. Ale Passky idzie o krok dalej w dziedzinie bezpieczeństwa. Wdrożyliśmy system łagodzenia brutalnej siły, który blokuje każdego użytkownika, który zbyt wiele razy wprowadzi błędne hasło. Zatrzymując próby logowania na określony czas i ostrzegając o próbie naruszenia, będziesz mieć czas na zabezpieczenie swojego konta poprzez utworzenie nowego hasła lub podjęcie innych środków.

Działa w systemach: Windows 10/11 + wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3 / donationware)

Rozszerzenie przeglądarki /ENG/: Google Chrome ; Mozilla Firefox ; Opera ; Microsoft Edge

Languages: Afrikaans, Arabic, Bosnian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...