10 Minute Mail 2022 online

10 Minute Mail

10 Minute Mail (lub 10 Minutes Email) to izraelska usługa pocztowa, z którą zapomnisz o spamie, natrętnych reklamach, próbach włamań i atakach botów. Uczyń swoją prawdziwą skrzynkę pocztową bezpieczną i czystą. 10 Minute Mail zapewnia tymczasowy, bezpieczny, anonimowy i darmowy adres e-mail jednorazowego użytku.
Jednorazowa poczta e-mail umożliwia otrzymywanie wiadomości e-mail na tymczasowy adres, który ulega likwidacji po upływie określonego czasu. Usługa znana jest pod takimi nazwami jak: tempmail, 10minutemail, throwaway email, fake-mail i trash-mail. Wiele forów, operatorów sieci Wi-Fi, stron internetowych i blogów wymaga zarejestrowania się, zanim użytkownik będzie mógł przeglądać ich zawartość, zamieszczać komentarze lub coś pobrać. 10 Minute Mail to najbardziej zaawansowana usługa jednorazowej poczty elektronicznej, która pomaga uniknąć spamu i zachować bezpieczeństwo.

Usługa nie przechowuje Twojego adresu IP. Oznacza to, że jesteś niezawodnie chroniony przed wszelkimi nieautoryzowanymi działaniami, które mogą zagrozić Twoim informacjom i naruszyć Twoją prywatność. Wszystkie e-maile i dane tymczasowo przechowywane w serwisie są trwale usuwane po 2 godzinach lub po wygaśnięciu adresu e-mail.

Często zadawane pytania (FAQ) odnośnie 10 Minute Mail:
 • Co to jest tymczasowa / jednorazowa / anonimowa poczta?
  E-mail jednorazowy to tymczasowy i całkowicie anonimowy adres e-mail o określonym czasie życia, który nie wymaga żadnej rejestracji.
 • Do czego potrzebny jest 10-minutowy adres e-mail jedorazowego użytku?
  Aby zarejestrować się na podejrzanych stronach, utwórz i wyślij anonimową korespondencję. Jest to szczególnie przydatne we wszystkich sytuacjach, w których prywatność ma ogromne znaczenie, tj. forach, loteriach, komunikatorach internetowych…
 • Jaka jest różnica między pocztą jednorazową, a zwykłą pocztą e-mail?
  Nie wymaga rejestracji. Jest całkowicie anonimowy. Wszystkie dane osobowe, adres, adres IP są usuwane po upływie okresu użytkowania skrzynki pocztowej. Wiadomości są dostarczane natychmiast. Adres e-mail jest generowany automatycznie, nie musisz ręcznie wybierać darmowej nazwy hosta. Skrzynka pocztowa jest w pełni chroniona przed spamem, włamaniami i exploitami.
 • Jak przedłużyć żywotność adresu e-mail?
  Kliknij przycisk „Odśwież” w liczniku czasu.
 • Jak wysłać e-mail?
  Wysyłanie wiadomości e-mail jest całkowicie wyłączone i nie będziemy go wdrażać z powodu problemów z oszustwami i spamem.
 • Jak usunąć 10-minutową pocztę e-mail?
  Adres e-mail zostanie automatycznie usunięty po 10 minutach.
 • Czy mogę sprawdzić otrzymane wiadomości e-mail?
  Tak, są wyświetlane pod nazwą skrzynki pocztowej. Możesz jednocześnie zobaczyć nadawcę, temat i tekst listu.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny, wyświetla reklamy (freeware / adware)

Przeglądarki internetowe: Google Chrome ; Mozilla Firefox ; Opera

Languages online: Arabic, Chinese, Czech, Danish, English, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Serbian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...