Password Cracker 4.57 portable

Narzędzie Password Cracker zostało stworzone do odzyskiwania zapomnianych haseł (także w Internet Explorerze). Zapewni, że nigdy nie będziesz się martwić o zgubienie lub zapomnienie hasła. Dzięki tej aplikacji nie będziesz już musiał wpadać w panikę, gdy stracisz któreś z haseł. Obsługa: po prostu najedź myszką na hasło, a w miejsce gwiazdek wyświetli żądane hasło.

Ta aplikacja ma bardzo mały rozmiar i jest spakowana w pliku archiwum i można jej używać bez żadnego procesu instalacji. Po prostu rozpakuj i uruchom.
Interfejs aplikacji to małe okno dialogowe wielkości typowego komunikatu o błędzie, z dwoma polami tekstowymi, oznaczonymi Test i Hasło oraz czterema przyciskami: Aktywuj, Opcje, Język i Pomoc. Oprócz niektórych linków do strony internetowej programu i szeregu innych produktów dewelopera, to wszystko.

Etykiety przycisku wystarczająco jasno opisują ich funkcje. Możemy zaznaczyć opcje do odzyskania haseł w Internet Explorer lub odzyskaj we wszystkich oknach. Próbując drugą opcję, przykładowo uruchamiamy przeglądarkę internetową i otwieramy stronę wymagającą zalogowania się za pomocą hasła. Klikamy Aktywuj, umieszczamy kursor myszy nad polem hasła (z gwiazdkami) i Password Cracker powinien wyświetlić hasło alfanumeryczne. Opcja „Zawsze na górze” jest przydatna chroniąc małe okno dialogowe przed zagubieniem się między wieloma otwartymi oknami.
Program nie jest w stanie odczytać haseł wszystkich programów. Program nie działa z dokumentami MS Word i MS Excel, w których stosowany jest inny rodzaj ochrony, który nie jest obsługiwany przez program. Możesz odblokować swoje dokumenty za pomocą usługi online Password-Find.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatna (freeware)

Program uruchamiamy plikiem pwdcrackU.exe

Languages: Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, French, Filipino, German, Greek, Hindi, Italian, Polish, Portugues (Brazilian), Russian, Sinhala, Spanish, Ukrainian, Zhope.

You may also like...