Rainlendar Lite, to mały i kompaktowy kalendarz. Jest prosty w użyciu, zajmuje mało miejsca na pulpicie i nie obciąża komputera. Integruje się ładnie z tapetę pulpitu i umożliwia interaktywny dostęp do wybranych terminów. Po prostu klikamy na datę, aby dodać termin lub przypomnienie jakiegoś wydarzenia. Jest również wyposażony w listę rzeczy do zrobienia, które mogą być opcjonalnie wyświetlane lub utrzymywane w ukryciu.

Kalendarz automatycznie obsługuje jednorazowe i powtarzające się zdarzenia i zadania z alarmami przypomnień. Można szybko przełączać się pomiędzy miesiącami za pomocą skrótów klawiaturowych lub kółka myszki. Importuje i eksportuje listę zadań oraz tworzenie kopii zapasowych. Do przechowywania zadań program Rainlendar Lite wykorzystuje format iCalendar, przez co dane można przenosić do innych programów.

W wersji płatnej dodatkowo jest obsługa programu Outlook (tylko system Windows), udostępnione kalendarze sieciowe, kalendarz Google i obsługa zadań, wsparcie Toodledo, import i eksport CSV, obsługa Apple iCal (tylko Mac), obsługa CalDAV, obsługa Office36/Outlook.com.

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (Liteware)

Pobierz /.7z 64 -bit/ (30 MB / 57 MB) Pobierz /.7z 32-bit/ Języki / Languages/ Plik z językiem (np. Polish.r2lang) wrzucamy do folderu “locale”.

Pobierz /.paf ThApps 32 i 64-bit/ v. 2.13.1 Pobierz /.zip 32 i 64-bit/ v. 2.5 Ostatnia oficjalna wersja portable wydana przez producenta programu.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 64-bit/ ; pobierz /.exe 32-bit/ v. 1.14.2

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, Finnish, French, German, Italian, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/03/Rainlendar_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/03/Rainlendar_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryBiuro,Dom,Kalendarz,Organizer,Organizery,Rainlendar Lite,Rainlendar Lite portable
Rainlendar Lite, to mały i kompaktowy kalendarz. Jest prosty w użyciu, zajmuje mało miejsca na pulpicie i nie obciąża komputera. Integruje się ładnie z tapetę pulpitu i umożliwia interaktywny dostęp do wybranych terminów. Po prostu klikamy na datę, aby dodać termin lub przypomnienie jakiegoś wydarzenia. Jest również wyposażony w...