Rainlendar Lite 2.19.2 portable

Rainlendar Lite

Rainlendar Lite to mały i kompaktowy kalendarz. Jest prosty w użyciu, zajmuje mało miejsca na pulpicie i nie obciąża komputera. Integruje się ładnie z tapetę pulpitu i umożliwia interaktywny dostęp do wybranych terminów. Po prostu klikamy na datę, aby dodać termin lub przypomnienie jakiegoś wydarzenia. Jest również wyposażony w listę rzeczy do zrobienia, które mogą być opcjonalnie wyświetlane lub utrzymywane w ukryciu.

Kalendarz automatycznie obsługuje jednorazowe i powtarzające się zdarzenia i zadania z alarmami przypomnień. Można szybko przełączać się pomiędzy miesiącami za pomocą skrótów klawiaturowych lub kółka myszki. Importuje i eksportuje listę zadań oraz tworzenie kopii zapasowych. Do przechowywania zadań program Rainlendar Lite wykorzystuje format iCalendar, przez co dane można przenosić do innych programów.

W wersji płatnej dodatkowo jest obsługa programu Outlook (tylko system Windows), udostępnione kalendarze sieciowe, kalendarz Google i obsługa zadań, wsparcie Toodledo, import i eksport CSV, obsługa Apple iCal (tylko Mac), obsługa CalDAV, obsługa Office36/Outlook.com.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (Liteware)

Wykonanie wersji przenośnej (portable) v. 2.19.2:

-pobierz instalator (.exe 64 lub 32-bit) i rozpakuj go za pomocą programu 7-Zip do wybranego folderu
-usuń folder $PLUGINSDIR
-utwórz (np. w Notatniku) pusty plik tekstowy, nazwij go Rainlendar2.ini i zapisz w folderze programu
-uruchom program plikiem Rainlendar2.exe

Ostatnia, oficjalna wersja portable wydana przez producenta programu.

Zmiany w wersji: link

Languages: Armenian, Bosnian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.

You may also like...